fbpx

Божевільні новинки модних брендів: хто таке надягає? (фото)

Іноді, дивлячись на новинки модних будинків, задаєш собі питання: для кого все це створено і хто буде це носити? Але проходить час і вже всі повсюдно починають надягати, колись здавалася б надмірно екстравагантну річ. І те, що спочатку здавалося шoкуючим, стає бажаною покупкою.

І все ж, розглядаючи деякі модні нововведення, ми в душі сподіваємося, що вони не стануть останнім писком моди. Редакція сайту Kolobok.ua підібрала, на наш погляд, найдивніші фантазії сучасних дизайнерів одягу. В цьому році вони вражають уяву новизною і креативом.

Читайте також: У моду повертаються “котячі” підбори (фото)

Брудні джинси (PRPS) Nordstrom продасть вам цю модель чоловічих джинсів за $ 425. Їх творці стверджують: ці джинси свідчать про працелюбний характер американців, які не бояться забруднитися.

Джинси з відкритим зaдoм (Vetements). Тепер вам не потрібно переживати, що джинси розійдуться на пoпi. Ви можете купити таку модель, яку створив французький бренд Vetements (у співпраці з Levi’s) всього лише за $ 1800.

Вивернуті навиворіт джинси (Ben Taverniti) Дизайнер Бен Таверніті створив їх для колекції Unravel Project. Їх можна придбати за ціною в $ 1000, або замінити будь-якими іншими, просто вивернувши їх на виворіт. Підміну, швидше за все, ніхто не помітить.

Прозорі джинси (Topshop). Мотоджинси зшиті повністю з прозорого пластику. Коштують вони $ 100.

Босоніжки зі шкарпетками Ilse (Gucci). Це взуття модного будинку створене, щоб підтримати модну тенденцію надягати літнє взуття зі шкарпетками. Придбати його можна за $ 1190. До речі, якщо в латексних шкарпетках вам стане жарко, їх можна зняти.

Сумка «Арена» (Balenciaga). Нова сумка за $ 2145 в точності копіює дешевий пакет за $ 0,99, який продається на касі в магазині IKEA. До речі, останні не збираються подавати до суду за плагіат, так як вважають, що їх сумка найнадійніша, практична і гідна наслідування.

Джинси з прозорими колінами прийшли на зміну джинсам з порваними колінами і, як і раніше, дають їх власнику можливість похвалитися красою цієї частини тіла.

Сумка «Чохол для пледа» (Balenciaga). Коштує таке диво сучасного дизайну $ 3670, хоча в будь-якому супермаркеті ви можете купити таку сумку з пледом на додачу не дорожче, ніж за $ 50.

Футболка DHL (Vetements) в точності копіює одяг кур’єрської служби, але коштує £ 185 ($ 266).

You cannot copy content of this page