Брати побили глека: Принц Вільям вигнав з палацу принца Гаррі з вaгiтною Меган

Принц Гаррі і Меган Маркл залишають Кенсінгтонський палац. Про це офіційно повідомила королівська сім’я. Вони переїжджають ближче до бабусі королеви. Злі язики подейкують, що Вільям вигнав брата з вaгiтною дружиною зі свого палацу. Чому посварилися два спадкоємця престолу?

Герцог і герцогиня Сассекськi вирішили переїхати подалі від Кенсінгтонського палацу – резиденції брата принца Вільяма. Пара вибрала Фрогмор-гаус, замок, побудований в 1684 році. Там вже закінчують ремонт. Джерело.

Сварка через американкy

Джерела в палаці сказали, що причина переїзду – різні погляди на життя у двох братів. Більш того, поява в палаці Меган Маркл погіршилa відносини двох спадкоємців престолу. Подейкують, що Меган “вилізла на голову чоловікові” і отримує від принца Гаррі все, що забажає. А це сильно дратує принца Вільяма.

Також дружина принца Вільяма – Кейт Міддлтон не змогла подружитися з Меган Маркл. Хоча на людях вони виглядають кращими подругами. Джерела кажуть, що серйозних конфліктів між дівчатами не було.

До речі, схожа ситуація вже була в королівській родині, коли брати Георг VI і Едвард VIII, сварилися через любов останнього до американки Уолліс Сімспсон. Едварду VIII довелося відректися від престолу.

У той же час інші джерела стверджують, що не було розбіжностей ні у Вільяма, ні у Гаррі. Просто хлопчики виросли і пора б їм відокремитися один від одного.

Офіційна версія

Сам принц Гаррі каже, що не хоче жити у всіх на виду. Резиденція його брата відкрита для відвідування цілий рік. Там ходять натовпи туристів, а дітей Вільяма і Кейт переслідують папараці. Навіть тиха прогулянка в саду проходить під наглядом британських підданих.

Будинок, який принц Гаррі і Меган Маркл вибрали в якості своєї резиденції знаходиться ближче до бабусі королеви на території Віндзорського палацу. Прості громадяни можуть його відвідувати кілька разів на рік. Тому тут парі буде тихо і спокійно.

Читайте також: Любовний cкaндал: внучка Єлизавети II повела чужого чоловіка і батька (фото)

Тихий будинок

Зараз в Фрогмор-гаус повним ходом йдуть ремонтні роботи. Раніше в ньому жив обслуговуючий персонал Віндзорського замку. Раніше в ньому було 20 кімнат, з яких 10 спалень. Тепер планують залишити 5 або 6 спалень. У будинку буде кімната для няні, поліції і спальня для мами Меган Маркл – Дорії Реглан.

Оплачують ремонт платники податків, які утримують королеву і її сім’ю. Цей котедж за розміром більше, ніж той в якому проживала пара на території Кенсінгтонського палацу. Ще до весілля Фрогмор-гаус Меган і Гаррі розглядали в якості своєї резиденції.