fbpx

Брешуть, наче соловей співає: знаки Зодіаку, яким ніколи не можна вірити

Телець

Тельці не з брехливих, більш того, вони терпіти не можуть неправди. Але йде на крайнощі і навіть виправдовує такі вчинки, коли вважає, що іншого вибору немає. Для нього це Свята брехня, брехня заради спасіння.

Скорпіон

Представники цього знаку не люблять говорити не правду, але роблять це просто неперевершено. Вони краще промовчать, ніж будуть брехати, дотримуючись принципу: краще прихвати, ніж брехати. Але якщо вони вже стали на стежку неправди – ховайся. Вони зроблять це так, що ти і оком не моргнеш, як будеш з тими самими макаронними виробами на вухах.

Лев

Це дуже принципові люди, якщо вони колись спіймали вас на брехні, готуйтеся отримати відплату тією ж монетою. Представники цього Знаку самі собі встановлюють правила життя і живуть виключно за ними. Якщо на шляху до мети їм необхідно буде щось трохи прикрасити – вони сміливо і без вагань зможуть на це піти. Мета виправдовує засоби, свято вірять Леви.

Стрілець

У цих людей своя філософія і своя правда життя, тому Стрільці інколи вдоються до обману і не занадто хвилюються з цього приводу. А ще вони майстри знаходити собі виправдання. Цей недолік представники знаку перекривають своїми перевагами – вони сильні і вольові, вміють добре жартувати і беруть від життя по максимуму.

You cannot copy content of this page