fbpx
Гороскоп

Будь-які справи і угоди, що стосуються нерухомості, будуть успішними. Але братися за них потрібно встигнути до 15 липня, передбачають Астрологи

Казковий успіх чи провал: названо щасливчиків та невдах липня за знаком Зодіаку

Перший місяць літа обіцяє бути більш-менш спокійним і доброзичливим місяцем, без особливих напружених подій і рутини.

Проте, як і в кожному місяці в році є ті знаки Зодіаку, які отримують статус від зірок “щасливчики” і також є ті, яким дістається нагорода у вигляді знання “невдахи” місяця.

Щасливчики липня 2023 року:

Овен

На початку літа Овну доведеться ґрунтовно метушитися і бігати у робочих справах. У липні представникам цього знака не варто розпорошувати енергію, бути імпульсивним і хапатися за всі справи поспіль, інакше вони створять собі великі проблеми.

Якщо на горизонті з’явиться щось вартісне, Овну варто проявляти ініціативу. Дрібних і клопітних справ в цьому місяці має бути багато, але душа бажатиме змін. Тому Овну слід дати волю фантазії, спілкуватися з новими людьми, знайомитися з новими ідеями.

Овен  буде здатний круто змінити робочу сферу, освоїти нові спеціальності, добути цінну інформацію. Ніщо не залишиться без винагороди, тому потрібно діяти, не роблячи собі послаблень.

Добре в липні і займатися продажем житла, переїздом і облаштуванням на новому місці. Не виключено, що комусь із близьких знадобиться підтримка і допомога Овна.

Місяць буде дуже насиченим у професійній сфері, тому в жодному разі не можна втратити цей час. Овну краще скасувати всі відпустки і запланований відпочинок – зараз не час для розслаблення. На Овна чекає маса нових проектів, активна громадська діяльність, виступи на заходах. Необхідно бути відповідальним і доводити справу до кінця.

Успіх буде на боці тих представників знака, які нарешті вирішать зайнятися бізнесом і стануть підприємцями. Відмінно підуть будь-які фінансові справи. Працездатність буде на максимумі.

З 13 липня вийде реалізовувати інтелектуальні проекти і заводити вигідні знайомства.

Телець

Гороскоп Тельця на першу половину липня  говорить про те, що він буде дуже зацікавленим і стурбованим своїм матеріальним становищем. Якщо Телець відчує, що працює дуже багато, а зарплата занадто низька, потрібно терміново шукати інше місце – це хороший місяць для кардинальних змін у діловій і фінансовій сферах.

Не зайвим буде покопатися в собі і відшукати таланти, які також можуть привести до фінансових прибутків. Накопичивши або заробивши хорошу суму, Тельцю не варто поспішати її спускати на спонтанні покупки – краще знайти надійний спосіб вкладення, щоб гроші годували в майбутньому.

У Тельця в червні чимало шансів досягти бажаного, розвиватися в потрібному напрямку, відкрити свою справу. Тому гороскоп радить у цьому місяці не знижувати ділових темпів.

На початку літа велика ймовірність великого придбання. Будь-які справи і угоди, що стосуються нерухомості, будуть успішними. Але братися за них потрібно встигнути до 15 липня. У цьому місяці можна буде придбати те, що в майбутньому вийде вдало продати.

Невдахи липня 2023:

Скорпіон

Перша половина місяця  буде для Скорпіона дуже складним місяцем. Цього місяця представники знака будуть вимогливі до себе та інших. Вони будуть прагнути до ідеалу буквально в усьому, і зміни торкнуться багатьох сфер життя.

Скорпіон буде прагнути домогтися більшого. Для цього у нього є і мотивація, і енергія. Марс  може давати Скорпіону складні ситуації. І взагалі, потрібно бути дуже уважним у роботі, адже там можуть загостритися відносини з колегами, підлеглими, і виникнуть конфліктні ситуації.

Цьому місяці можуть постати питання податків, аліментів, страховок, а також може збільшитися кількість походів до банку.

Якщо  Скорпіону захочеться освоїти нову професію, то він може сміливо братися за нову справу. Перехід з однієї роботи на іншу буде вельми успішним. Можливо, Скорпіону запропонують підвищення, але він повинен тверезо оцінювати свої можливості і розуміти, чи впорається він.

У цей час зросте активність, особливо в усьому, що стосується партнерської діяльності. Також у цей час у Скорпіона можуть бути сварки і суперечки в шлюбі. Можливі конфлікти з діловими партнерами.

Козеріг

У липні у більшості представників знаку може статися багато цікавих подій. Не виключені як проблеми, що вимагають участі Козерога, так і досягнення, які змусять його пишатися собою.

Козеріг не звик зупинятися на досягнутому і прагне підкорювати незвідані вершини. Найскладніше в першій половині липня для Козерогів  буде кожен день відповідально ставитися до виконання службових обов’язків. Часом доведеться проявляти героїчну стійкість. Козеріг буде долати перешкоди завдяки своїй працьовитості.

Козерогу доведеться зосередитися на повсякденних справах, а реалізацію планів слід відкласти. Згодом він неодмінно надолужить згаяне.

А поки що терпіння буде головною якістю Козерога, завдяки якому він крок за кроком подолає всі негаразди цього місяця.

Реалізацію важливих справ Козерогу слід відкласти на другу половину місяця. Головне – стежити, щоб вчинки представників знака не ображали інших людей.

You cannot copy content of this page