Буде складно: які знаки Зодіаку чекають негативні події у 2022 році

Рік Чорного Водяного Тигра астрологи називають періодом кардинальних змін всім знаків Зодіаку. Більшість із них, згідно з астропрогнозами, будуть позитивними і принесуть удачу. Але п’ять знаків Зодіаку можуть зіштовхнутися з серйозними труднощами у 2022 році.

Близнюки

У товариських і діяльних Близнюків легко вдається вирішувати дрібні завдання, але наблизити до себе якусь глобальну мету часто не в змозі. Причина цього — їхня дволика особистість, часта зміна настрою та ставлення до ситуації.

Вони легко можуть змінювати свої рішення, щоразу знаходячи для цього якесь виправдання. Це нерідко стає причиною різних дрібних неприємностей та серйозних проблем. У 2022 році, який буде досить важким для Близнюків, їм варто про це замислитися, щоб не зіткнутися зі справжнім лихом.

Рак

Чутливі, ранимі та гіпер обережні Раки нерідко самі програмують себе на невдачу. Вони до всього ставляться з підозрою, ніколи не впевнені в стовідсотковому успіху і завжди схильні все перевіряти ще раз і перестраховуватися.

Через це у рік Чорного Водяного Тигра у Раків може статися подія, яка буквально виб’є їх із колії. Розгублені та безвольні Раки не зможуть протистояти обставинам і перервати ланцюг невдач, які буквально перевернули їхнє життя.

Козеріг

Козероги у 2022 році можуть зіткнутися із серйозними фінансовими проблемами та втратою роботи. Представникам цього знаку зірки обіцяють нові успішні проекти, які можуть принести величезні гроші. Але один невірний крок і випадково припущена помилка можуть спричинити глобальні зміни в житті. Щоб уникнути таких нерадісних перспектив, Козерогам потрібно бути максимально уважними у справах та подбати про «подушку безпеки» на чорний день.

Водолій

Нестабільний рік очікує ексцентричних Водоліїв, які своїми необдуманими, химерними вчинками ризикують мати серйозні фінансові проблеми. Можливі також безпричинні конфлікти з близькими людьми та розрив ділових відносин.

Всі ці неприємності можуть накочуватися, як снігова куля і ще більше підштовхувати Водолія до помилкових дій. Дуже важливо, щоб поруч із ним у цей час була близька людина, до думки якої можна б прислухатися.

Риби

Рік Чорного Водяного Тигра буде вкрай несприятливим для Риб, якщо вони продовжать плисти за течією. Їх може затягнути у вир подій, з якого буде нелегко вибратися. Втрата фінансів, роботи та відносин із колегами може викликати у Риби тривалий стрес та призвести до серйозної депресії. Але якщо представники цього знаку спочатку виявлять ініціативу та спробують протистояти ситуації, у них вдасться змінити перебіг подій.