Буде важко: 3 знаки Зодіаку, для яких 2022 рік може стати чорною смугою

Стрілець

У рік Тигра людям цього сузір’я буде важко. Стрільці зацикляться на своїх страхах, що не дозволить їм займатися справами, вирішувати проблеми, що виникають. Така пасивність Тигра навряд чи сподобається.

Він чинитиме перешкоди представникам знаку, отруюватиме їм існування. Але жодних натяків Стрільці не зрозуміють, вони стоятимуть на одному місці, не прийматимуть рішень.

Все це призведе до погіршення стану справ у всіх сферах життя цих осіб.

Скорпіон

Висока чутливість буде притаманна всім представникам даного зодіакального сузір’я у 2022 році. Скорпіони все прийматимуть на свій рахунок, ображатимуться на оточуючих, на долю.

Це призведе їх до депресії, втрати інтересу до життя. Особливо важко їм доведеться в особистому житті, оскільки з пригніченими Скорпіонами партнер не захоче залишатися, вважає за краще залишити їх, завершити роман.

Лев

Стосунки з близькими – болюча тема для Левів у 2022 році. Вони постійно конфліктуватимуть із родичами, використовуватимуть для цього найменші приводи. Та й з грошима Львів не буде добре в зазначений період.

Зароблятимуть вони насилу, не зможуть задовольняти всі свої потреби.

Легко людям наведених знаків 2022 року точно не буде. Але вони зможуть пройти всі випробування, стати тільки сильнішими за рахунок цього.