fbpx

Будуть неприємності. Ретроградний Сатурн сплутає усі карти у лютому 5 знакам зодіаку

Овен

Знаку зодіаку Овен неприємності принесе колега чи партнер. Придивіться до колективу, де працюєте. Також із колії вибиватимуть і сімейні турботи. У цей період місяця уважно обмірковуйте кожне ухвалене рішення. Необдумані вчинки призведуть до неприємностей.

Телець

Тельцеві доведеться адаптуватися до нової ситуації. І цих непередбачуваних неприємностей буде достатньо. Причому негативні зміни очікують на роботі: звільнення чи переведення на низькооплачувану посаду.

Діва

На Діву також чекають «підводні камні» на роботі. Заздрісники роздмухають ваш дрібний прорахунок до небезпечних розмірів і зіпсують вам репутацію. Не виключено проблем і в особистому житті. Виявіть гнучкість у відносинах з оточуючими.

Терези

У Терезів головною проблемою стануть гроші. А бажання заробити якнайбільше призведе до перевтоми та підриву здоров’я. Крім того, в середині місяця ви взагалі можете втратити велику суму грошей. Астролог радить не ризикувати та не вплутуватися в сумнівні проекти, які вимагають від вас фінансових вкладень.

Лев

Леву астролог радить постійно рахувати гроші та розраховувати кожну покупку, перевіряти кожен підписаний документ. Не починайте нових справ та не підписуйте жодних договорів та контрактів до кінця лютого.

You cannot copy content of this page