Будуть проблеми з грошима: для трьох знаків Зодіаку перша половина весни стане чорною смугою

Козеріг

Працьовитий і амбітний Козеріг має бути дуже обережним на початку весни.

Їхній професіоналізм у своїй сфері, акуратність виконання кожного поставленого завдання та холодні, тверезі, виважені міркування можуть викликати величезну хвилю заздрості серед колег та товаришів по службі.

Ті, хто не зможуть подолати заздрість та неприйняття до чужих успіхів, стануть плести хитрі тенета інтриг навколо Козерогів.

Зрештою, всі ці закулісні заходи можуть дати не дуже хороші плоди для Козерогів: начальство буде вічно чимось незадоволене і шукатиме приводу, щоб урізати премію, вдалі результати тривалої роботи приписуватимуть іншому співробітнику, а перспективні проекти будуть віддавати іншим.

Все це відіб’ється на фінансах: премії будуть даватися з боєм і то в мінімальних кількостях, оклад можуть переглянути у бік зменшення.

Діва

Спокійні та неконфліктні Діви повинні морально готуватися до низки непорозуміння з рідними, друзями та колегами. Всі сварки та конфлікти виникатимуть за дрібницями, і за своєю суттю можуть не бути вартими витрачених на них зусиль.

Постійний стрес та депресія, відсутність можливості повноцінно відпочити та бажання забути у великому обсязі роботи – всі ці причини можуть спровокувати спад сил, загострення хронічних захворювань чи появу нових хвороб.

Астрологи не виключають, що у найважчих випадках можлива навіть госпіталізація та тривале лікування.

Також занепад сил спровокує невдоволення начальства, оскільки Діви можуть чисто фізично не встигати робити великий обсяг роботи, який брали він раніше. Через це піде хвиля критики, глузування та повчання з боку колег.

У результаті спад сил спровокує зменшення фінансів, що надходять на банківський рахунок. Тому Дівам варто пам’ятати, що постійний стрес вирішенню проблеми не допоможе. Краще взяти паузу та відпочити.

Водолій

Початок весни для них стане гарною школою з економії та розподілу коштів.

Зірки повідомляють, що на роботі можуть виникнути фінансові труднощі: підприємство можуть закрити, добре оплачених замовлень та проектів не передбачається, клієнти можуть надати перевагу конкурентам у користуванні послуг/товарів.

Додаткові джерела доходу не принесуть великого прибутку. Тому Водоліям варто розставити пріоритети та грамотно розподілити наявні кошти. І обмежити кількість спонтанних та не дуже потрібних покупок.

На закінчення можна сказати, що початок весни буде дуже бурхливим. Тому варто підготувати «подушку безпеки» всім знакам Зодіаку.