Букінгемський палац заплатить батьку Меган Маркл, щоб він тільки замовк

Батькові дружини принца Гаррі Меган Томасу Маркля, який дав своє перше інтерв’ю в прямому ефірі британського телеканалу, виявляється, заплатили за це гроші.

Як повідомляє видання Dаіly Mаіl , батькові герцогині Сассекському було заплачено 10 тисяч доларів, щоб він розкрив подробиці своїх стосунків, особисті бесіди з принцом Гаррі і думки про королівську сім’ю.

За інформацією, це інтерв’ю повалило королівську сім’ю в шoк, тому що Томас Маркл, не пов’язаний жодними зобов’язаннями, наговорив зайвого.

Зокрема, 73-річний чоловік серйозно підставив свого зятя, повідомивши, що принц Гаррі висловив свою думку з приводу президента США Дональда Трампа і політики Великобританії.

Зазначалося, що ці одкpoвення можуть викликати справжній дипломатичний скандал, оскільки члени королівської сім’ї не повинні висловлюватися про політиків або політичнi події на публіці.

Свою власну дочку Томас також змусив пережити неприємний момент, публічно заявивши, що вона “вже давно хоче завести дитину”, і що вони з Гаррі заведуть малюка якомога швидше.

Читайте також: “По телефону Гаррі просив руки дочки”: Про весілля, дітей і своїх нових родичів – батько Меган Маркл дав своє перше інтерв’ю

Цікаво, що коли Томас Маркл вирішив дати відверте інтерв’ю з вибаченнями за свою недоречну фотосесію перед королівським весіллям і побажаннями усього найкращого новому зятю, він сподівався заручитися підтримкою королівської сім’ї.

Однак повідомляється, що Букінгемський палац збирається надати матеріальну допомогу Марклу, щоб він тільки перестав за гроші говорити все, що прийде йому в голову.

Джерело.