fbpx
Гороскоп

Буквально з 10 по 25 Липня можуть нагадати про себе колишні або повернутися поставлені на паузу стосунки

 Астрологи описали більш детально головні події липня для кожного знаку Зодіаку: 

Більшість представників Зодіаку у липні будуть займатися справами дому та сім’ї, і лише мала частина приділить увагу роботі. Втім, не варто забувати про нагальні питання.

Експерти склали астрологічний прогноз на липень. Поглянемо, що зорі приготували для кожного зі знаків Зодіаку.

Овен 

Буквально з 10 по 25 число можуть нагадати про себе колишні або повернутися поставлені на паузу стосунки.

А ось новий роман протягом півтора місяця може набрати обертів, а потім перетворитися на “італійські”. Можуть розкритися таємниці чи партнер виявиться якимось «незрозумілим».

Щоправда, у більшості Овнів космічна енергія витрачатиметься на будинок-сім’ю-батьків. У такі періоди часто змінюється місце проживання, оформляються документи на нерухомість або провадиться ремонт.

З 23 липня  досягаються серйозні результати у роботі та кар’єрі. Або просто соціальний успіх, якщо ви вклали зусилля у соціальну сферу.

У вашому випадку успіх висловиться документально у вигляді отримання нагород, згадувань у пресі, згадок у медіа чи соцмережах. Ймовірно і укладання трудових договорів.

Телець
З перших днів липня Телець залучений до справ, що стосуються групи людей: громадські організації, або просто похід на шашлики з групою друзів.

Стосунки, які виникли в останню декаду місяця, можуть виявитися недовговічними. Однак це ні в якому разі не стосується дати весілля.

Однак, якщо йдеться про поставлені на паузу або згаслі відносини, деякі Тельці можуть розраховувати на їх повернення. Щоб усе спрацювало, від вас потрібно показати, що ви не втрачали час , а навіть навпаки: розцвіли, змінили імідж, підтягнулися, причому у багатьох сферах життя. Ще не пізно підготуватись.

Близнюки 

Від Близнюків потрібно приділити увагу матеріальним питанням: методи заробітку і великі покупки. При цьому у сфері, що пов’язана із кар’єрою та  оформленням документів буде невизначеність.  Якщо вирішили оформити документи, перечекайте до серпня, зараз не час.

При цьому всім можливі виплати премій, комісій, банківських відсотків або повернення боргів, якщо йдеться про велику суму.

Рак 

Протягом липня Раки сконцентровані будуть на темі особистості, Я, індивідуалізму. Д Особиста енергія битиме ключем, в одних спрямована на реалізацію особистих проєктів, в інших — творчі завдання, у яких проявляється ручна праця.

А ось у юридичних справах та поїздках можливі заковики та плутанина. Якщо хтось із вас обмірковує звернутися до міграційних органів або отримати візу, краще відкласти до серпня, якщо можливо.

Також на початку місяця виникає напруження з ближнім оточенням чи сусідами.

Лев

З самого початку місяця може знадобитися ваша увага до боргів, зобов’язань та великих коштів . Особливо напруження відчуватиметься до середини місяця. Наприкінці — можливе придбання дрібної техніки.

22 липня настає місяць Лева. Нехай вас не збиває з пантелику погане самопочуття або депресивні нотки в настрої.

А ось з 23 числа можете розпочинати новий цикл життя та давати старт починанням. Зростання самооцінки винесе вас на новий рівень.

Діва
Якщо у Діви є маленькі діти, у їхньому житті можуть відбуватися важливі події, які вимагатимуть особливої уваги. А у відносинах — з’ясування стосунків та спроба розставити крапки над І.

Якщо ваші точки нагадують три крапки, до двадцятих чисел місяця критична ситуація досягне піку.

Якщо і тут ви підете шляхом емоцій, а не логіки, здорового глузду, Всесвіт надасть вашим відносинам шанс.

Терези

Терези зосереджені на домашніх справах: сім’я, нерухомість, батьки. При цьому починаючи з другої декади місяця можливий  занепад сил, а також сварки. Причина — ціна зобов’язань, які Терези звалять на себе. Тоді ж вони усвідомлюють, хто був другом, а хто дружив із особистою вигодою.

Не виключені й погіршення умов праці, як от перехід на незручний графік, інше місце роботи.

Із хорошого — у домашніх питаннях відкриються перспективи на найближчі кілька місяців.

Скорпіон 

У житті Скорпіона буде актуальна тема «далеко та високо». Залежно від кожної конкретної ситуації та соціально-матеріального статусу, це програється як далекі подорожі, спілкування з людьми з далеких країн.

Особливо у першій половині липня найкращий період для початку навчання. Не виключені і поїздки щодо оформлення документів на транспортний засіб.

Скорпіони, які були змушені мігрувати, усвідомлять, що липень — час оформлення офіційних документів, видів на проживання.

Водночас на роботі з’явиться відчуття тиску з боку керівництва. Але не поспішайте організовувати протест: під кінець місяця пройдуть важливі зміни у роботі, збільшення доходів.

Стрілець

Будьте уважні до жінок, а особливо якщо працюєте у сфері краси та мистецтв. Жінки можуть прискіпуватися до настільки неважливих дрібниць, які навряд чи впливають на результат.

Щодо планів далеко від дому почекайте до другої половини місяця. Наприкінці липня результативними будуть не лише переговори, а й дрібні поїздки та просте спілкування.

Також у липні будуть потрібні витрати на справи, що стосуються дому, дітей, переїзди та ремонти.

Козеріг

Козеріг приділяє увагу сім’ї, але водночас може спустити зароблене на сумнівні захоплення та справи, де є ризик і азарт. А гроші незабаром дуже знадобляться.

До речі, з 10 по 17 липня за кермом потрібно виявити особливу обережність.

Пов’язані з документами питання можуть вирішуватися із затримками.

Із позитиву: з 23 липня легко вирішуються питання «чужих грошей» — виплата банківських відсотків, отримання страхових виплат, повернення боргів. А у підприємців — надходження на рахунок «замітної» суми.

Водолій

Як і більшості представників Зодіаку, важливі події стосуються домашніх справ (переїзди, ремонти, сім’ї).

Потрібно погасити і деякі заборгованості . Взагалі, після 10 липня надходження фінансів у Водолія загальмовується .

Також рекомендується приділити увагу власному самопочуттю. Протягом літа Водолій також плануватиме подорож, що реалізується до осені.

Риби 

Хоча родичі забирають багато часу, у Риб просуваються творчі проєкти, йде пошук нестандартного рішення у складній ситуації.

До кінця місяця Риби можуть відчути невеликі проблеми із самопочуттям. Це може виражатися у вигляді втоми.

Рибам не варто розпочинати нові проєкти, якщо ті не стосуються суспільних інтересів або не пов’язані з групою людей та колективом.

Ще рекомендується після 12 липня звернути увагу на думки, ідеї та просто знаки від Всесвіту. Ви можете натрапити на важливу інформацію щодо розвитку подальших проєктів.

You cannot copy content of this page