fbpx
Життя

Було весілля у його брата, і ось там він за довгий час уперше її побачив. Його після всього цього мучили сумніви

Відлуння минулого

8 років тому, коли Дмитрові було 14 років, він полюбив дівчину Олю, їй було вже 18. У нього було одне коло спілкування, там він її і побачив перший раз.

Вона була дуже красива. Коли хлопець її написав, і вона відповіла, його це дуже здивувало та втішило.

Протягом двох років Дмитро з нею щодня спілкувався. Вона була дуже мила і ввічлива, але коли він зізнався у своїх почуттях, вона сказала, що він для неї як молодший брат, на що Дмитро адекватно відреагував.

Потім він дізнався, що вона виходить заміж і вирішив відійти убік. Оля сказала, що вони б могли продовжити дружити, і що заміж виходить із логічних міркувань, аргументуючи, що батько розглядав його за нареченого давно.

Через 6 років Дмитро подорослішав, маю свої досягнення та успіхи в житті, хоча багато над чим працювати потрібно, але з боку завжди більше видно.

Було весілля у його брата, і ось там він за довгий час уперше її побачив. Вже враження ніякого не було, але незакритий гештальт давався взнаки.

Дмитро з одного кінця зали часом спостерігав за Олею, і вона часто дивилася йому в очі, проте намагалася відводити погляд. З часом чоловік дізнався, що вона дуже потоваришувала з його мамою, можливо справа і не в ньому була, у Дмитра мама сучасна і молода жінка, у неї багато друзів та й спільне коло з цією дівчиною.

Мама на той момент жила в сина, тому що вони всі жили в іншій країні і мали свій приватний будинок. Мама попередила Дмитра, що ця дівчина давно проситься до них у гості і вона сьогодні до них зайде.

Дмитро думав вона прийде зі своїм чоловіком, але коли він відчинив двері вона була одна. Вони привіталися і він чемно провів її до маминої кімнати і пішов.

Чоловік ніби забув за кілька днів про це, мама розповіла, що як мати вона хотіла похвалитися і поділилася моїми досягненнями у фінансовому плані, хоча він досі не розумію доцільність цього.

Через місяць повертаючись після покупок у супермаркеті, несучи пакети з продуктами додому через парк Дмитро помітив її чоловіка, там була сама вона і наші матері. Вони мило розмовляли про щось, він з ним як з чоловіком привітався за руку і в рамках своєї пристойності з жінками привітався.

На що Оля вирішила виділитися і з інтонацією ніби щоб Дмитро не помітив її, сказала привіт і назвала його ім’я. Чоловік знову сказав привіт і відвів від неї погляд. У той момент він сильно розгубився, відчув сильну незручність, було бажання звідти втекти, і він сказав, що віднесе пакети і днями може зустрінемося, сказавши до всіх.

Його після всього цього мучили сумніви, чи він неправильно все сприймає, може вона так добра до нього і не більше або в неї є якийсь інтерес?

Так хочеться знати, але Дмитро не хотів бути виданим та розтоптаним. І згодом згадав, що Оля  так само через маму передавала йому та молодшому братові його тістечка, якщо це має, звичайно, якесь значення.

З кимось із близьких поговорити на цю тему Дмитро так і не наважився. Адже у них з Олею майже всі спільні близькі він так і  боявся, щоб вони не видали його.

You cannot copy content of this page