fbpx
Гороскоп

Бурхливий час та серйозні зміни: Марс переверне життя кількох знаків Зодіаку на найближчі пів року

Марс є планетою, яка керує нашим емоціями, і відповідає за те, як ми поводимось у непростих ситуаціях. Уже 15 липня він увійде у знак Діви а 21 липня поєднається з Північним Вузлом у Тельці, тож уже незабаром на всі знаки Зодіаку чекають серйозні зміни. Триватиме це пів року.

Астрологи стверджують, що Марс у Діві пробудить у всіх нас цікавість до нових знань. Але при цьому підвищить рівень обережності.

Овен

Приготуйтеся почуватися більш продуктивно і натхненно приступати до роботи. Настільки, що ви будете схильні перевищувати власний ліміт сил. Тому постарайтесь не доводити себе до виснаження і вчасно відновлювати енергію.

Телець

Ви відчуєте підвищений потяг до чогось нового та креативного. Що ж, це прекрасна нагода поринути у творчі захоплення. Також цей час підходить для побудови стосунків. Але будьте обережні, щоби не пірнути у цей потік з головою і не потрапити у пастку.

Близнюки

Якщо ви помітите, що стали частіше сперечатися з членами сім’ї та відчуваєте розчарування через стосунки з рідними, не дивуйтесь. Це саме вплив Марса. Тому це чудовий час, щоб упорядкувати свій життєвий простір і провести час з близькими і довіреними людьми.

Рак

Думайте, перш ніж говорити, бо Марс у Діві спонукає вас робити помилки.  А ще надмірна поспішність у висловлюваннях може виставити вас менш розумною людиною, ніж ви є насправді.

Лев

Ви можете відчути розчарування в собі через свій фінансовий стан. Що ж, це хороша нагода змінити свої звички і випробувати нові способи збільшення доходу.

Діва

Марс у вашому знаку надихає вас самоствердження та відновлення своєї особистості. Ви зможете глибше розкрити себе, перемогти свої страхи, відстояти свою справжність та поборотись за життя, якого ви хочете. Однак майте на увазі, що Марс, швидше за все, також посилить ваші емоції, тому знайдіть способи зберігати спокій, коли емоції почнуть виходити з-під контролю.

Терези

Ваша витривалість може здаватися нижчою. Але це все тому, що вам потрібен час, щоби осягнути масштаб перемог, здобутих за останні два роки, та винести уроки з поразок. Не опирайтесь цьому, дайте собі час засвоїти новий матеріал і перегрупуватись.

Скорпіон

Марс у Діві різко підвищить вашу амбітність. Отримайте з цього користь – використовуйте свій вплив, щоби змінити життя спільноти, до якої ви дотичні, суспільства, а то й світу в цілому.

Стрілець

Ви можете відчувати дуже високу мотивацію протягом наступних двох місяців, що робить цей час ідеальним для того, щоб взяти на себе роль лідера, прийняти нові обов’язки та отримати підвищення. Прислухайтеся до конструктивної критики, коли вона виправдана, та беріть на себе відповідальність.

Козеріг

У вас заявиться настрій розширювати свої горизонти за допомогою освітніх занять та нових дивовижних вражень. Сміливо тягніться і до знань, і до адреналіну.

Водолій

Ви готові взяти на себе довгострокові зобов’язання як духовного, так і фінансового характеру. Це буде корисним і прибутковим для вас. Але водночас ви повинні бути готові до певних витрат та інвестицій, яких це вимагає.

Риби

Протягом наступних двох місяців ваші особисті стосунки пройдуть через смугу перешкод.

Ваша задача навчитись відрізняти важливе від другорядного і вести переговори, навіть коли пристрасті всередині киплять.

You cannot copy content of this page