fbpx

Час для змін настав: гороскоп за картами Таро на 4 серпня

Овен

Карта дня “Четвірка жезлів”. Гарний час для підписання угод. Можливо прийшов час, щоб узаконити стосунки. Отримаєте гарні результати від своїх старань.

Телець

Карта дня “Двійка кубків”. Шукайте однодумців. У особистому житті шукайте не лише любов, але й дружбу. У бізнесі головне надійні партнери.

Близнюки

Карта дня “Десятка кубків”. Навколо вас щастя. Пориньте у кохання. Робочі процеси налагодяться і принесуть очікувані результати.

Рак

Карта дня “Закохані”. Ви окрилені коханням. У стосунках прагніть кращого. На роботі час попрацювати.

Лев

Карта дня “Двійка мечів”. Ви знаєте, що робити, проте не хочете цього визнавати. У особистому житті можливі болючі втрати. На роботі впевнено рухайтеся в перед.

Діва

Карта дня “Сімка жезлів”. Не піддавайтеся чужому впливу. У коханні не влаштовуйте драм. До підвищення залишилося зовсім мало, головне будьте наполегливими.

Терези

Карта дня “Паж мечів”. Будьте впевненими в свої силах. Проявіть увагу і турботу до коханих. Вам знадобиться більше енергії на роботі.

Скорпіон

Карта дня “П’ятірка пентаклів”. Не звертайте уваги на дрібниці. Проведіть більше часу з коханими. Уникайте конфліктів на роботі.

Стрілець

Карта дня “Сімка кубків”. Перед тим як щось зробити подумайте. У стосунках не женіться за усіма можливостями. Дійте обережно у русі кар’єрними сходами.

Козеріг

Карта дня “Дурень”. Будьте обачними. Не пірнайте в кохання з головою. На роботі чекають нові можливості.

Водолій

Карта дня “Королева жезлів”. Покажіть свою суть. Влаштуйте романтичне побачення. Будьте професіоналом на роботі.

Риби

Карта дня “Двійка жезлів”. На вас чекають гарні зміни. Йдіть до спільної мети разом. Досить байдикувати, час діяти.

You cannot copy content of this page