Часто задирають носа і зазнаються: три занадто самовпевнені знаки Зодіаку

Стрілець

Цей знак дуже наполегливий у досягненні своєї мети, проте зайва самовпевненість нерідко закінчується для Стрільця неприємностями. Він вважає себе непереможним та невразливим, але невміння прораховувати всі кроки та передбачати можливі наслідки приносить йому зайвий головний біль та проблеми. Хоча вірити в себе, йти вперед і не боятися конкуренції – це чудово, проте Стрілець завжди забуває про золоту середину.

Близнюки

Близнюки теж неймовірно впевнені у собі, хоча які завжди об’єктивні. Вони прагнуть бути першими у всьому, але часто недооцінюють своїх суперників, і, як наслідок, шанси Близнюків на успіх знижуються. Цей знак настільки зациклений на собі, що не враховує, а то взагалі ігнорує сильні сторони, навички та можливості інших людей.

Терези

Цей знак відрізняється великодушністю, миролюбністю та комунікабельністю, але його головна вада – це схильність до відверто нездорової переоцінки сил. Терези можуть невірно витлумачити ряд своїх успіхів як постійне везіння і прихильність фортуни, а тому вони розслабляються, починають пізнавати і становлять про себе надто високу думку.