fbpx

Часто зазнають невдач: знаки Зодіаку, яким може непощастити у липні

Телець

Недовірливі Тельці постійно підозрюють оточуючих в “косих поглядах” і нещирих компліментах. Живучи в такій напрузі, вони вже самі не помічають, що стають хронічно нещасливими. Крім того, Тельці схильні до комплексів, через що їх зовнішність і здібності весь час здаються їм недосконалими. В результаті вони часто піддаються згубним звичкам, ревнують своїх партнерів і власними руками руйнують життя.

Близнюки

У Близнюків причина більшості невдач – їхня зацикленість на минулому. Замість того, щоб будувати плани на майбутнє, вони нескінченно будуть прокручувати в голові промахи і помилки, не бажаючи рухатися вперед. Крім цього, Близнюки легковажно ставляться до питання подружньої вірності, тому в любові їм теж часто не щастить.

Терези

Проблема Терезів – нерішучість. Кожен раз, коли доля підкидає їм шанс, за який потрібно хапатися, Терези витрачають дорогоцінний час на сумніви і думи. В результаті – поїзд пішов, і вони знову залишилися ні з чим. Астрологи нагадують, що удача любить хоробрих. Крім того, саме через нерішучість багатьом Терезам не щастить у коханні.

You cannot copy content of this page