Чекає успіх в амурних справах: 5 знаків Зодіаку закрутять палкий роман у першій половині весни

Водолій

Про спокійне, розмірене і трохи нудне життя в першій половині весни Водолію варто забути. Спокій їм тільки сниться.

Всесвіт допоможе їм зустріти свого коханого/кохану в найнесподіванішому місці і в найнесподіваніший час. Ситуація також може бути вкрай нестандартною.

Але подальше проведення часу зі своєю другою половинкою нагадуватиме вулкан, цунамі, грозу з дощем, градом і ураганом в одному флаконі. Водоліїв чекають скандали, сцени ревнощів, перевірки всіх аспектів їхнього життя та тотальний контроль з боку обранця/обраниці.

Риби

Весна розпочнеться у Риб творчо: з’явиться час сходити на майстер-класи, зайнятися танцями чи портретною фотозйомкою.

Рішення щодо застою в особистому житті вирішиться раптово. Можливо, навіть, що партнер підійде сам і запропонує зустрічатися.

Незважаючи на такий поворот, стосунки Риб з обранцем/обранніцею будуть сповнені ніжності та довіри. З боку такий зв’язок викликатиме захоплення та легку заздрість.

Діва

Ось хто не очікував такого напливу почуттів та емоцій, то це Діва! Звикла завжди і все контролювати, прораховувати всю ситуацію, як партію в шахи, і керуватися логікою, Діва виявиться безсилою, розгубленою та безпорадною перед хвилею почуттів.

Її вони захлиснуть зненацька, коли Діва буде в повній впевненості, що контролює всю ситуацію.

У цьому випадку фахівці радять Дівам відпустити ситуацію, перестати сприймати партнера як кандидата на вакантну посаду і просто насолоджуватися всією ситуацією, своїми почуттями та емоціями.

Скорпіон

Таємничі Скорпіони отримають повний карт-бланш на вирішення свого особистого життя. Не пов’язані шлюбними узами Скорпіони отримають шикарну можливість зануритися в море нових любовних пригод, і зустріти свою кохану/коханого.

А ось тим Скорпіонам, хто має сім’ю та законну другу половинку, слід відповісти собі на запитання: «Чи готові вони продовжувати такі стосунки?».

Після відповіді на нього Скорпіони можуть або виявити всі свої найкращі риси, щоб у сім’ї запанувала гармонія та світ, або можуть готуватися до тяжкого розриву стосунків.

Рак

Представнику водної стихії на початку весни відкриється багато перспектив і по роботі, і в особистому житті.

Самотні Раки поринуть з головою у вир почуттів: на них чекають безліч цікавих зустрічей, незабутні пригоди та найбажаніший приз на фініші – друга половинка їхньої тендітної та ніжної душі.

А сімейні Раки кинуть усі свої сили на зміцнення союзу. В результаті їх титанічних зусиль у сім’ї пануватиме спокій та злагода.

Насамкінець хочеться сказати, що хоч весна і пора оновлень, але при виборі другої половинки варто підключити розум. Щоб не залишитися із розбитим серцем.