Чекає велика удача: для яких знаків з 17 серпня відкриється “канал везіння”

В останній місяць літа деякі знаки Зодіаку виявляться справжніми щасливчиками. Це пов’язано з тим, що в свої обителі в серпні увійдуть Венера і Меркурій. Ці планети в астрології керують трьома знаками.

Терези

Все буде складатися на вашу користь. Якщо ви хворіли, то вдасться одужати. Також вийде заробити хороші гроші. Джерела доходу можуть бути непередбачуваними. Після 11 серпня значно збільшуються шанси вдало змінити місце проживання, зробити велику угоду, отримати велику суму грошей. А гармонійний аспект Венери з Сатурном, який виникне після 23 серпня, обіцяє нові знайомства і розваги.

Близнюки

У серпні Близнюкам принесе удачу все, що пов’язано з отриманням інформації, навчанням і переміщеннями. 19-го числа планета-покровитель Близнюків, Меркурій, з’єднається з Марсом, що зробить представників цього знака зодіаку особливо заповзятливими і швидкими в плані прийняття рішень. А після 20 серпня варто очікувати сприятливих змін в професійній сфері. Також велика ймовірність отримати в своє розпорядження будь-яку велику власність.

Телець

Привабливість і харизма Тельців в серпні посиляться багаторазово. Це третій знак, для якого відкриється “канал везіння”. Варто розраховувати на романтичні знайомства, творчі проекти та подарунки долі. Все в порядку буде і з грошима – їх принесуть бізнес, хобі або несподівані виграші. Завдяки гармонійному положенню Венери остання декада місяця особливо успішна для творчості, яка також обіцяє принести матеріальну вигоду.