Через 10 років повернулася з заробітків: зробила макіяж, гарну зачіску, наділа кращий пeньюар, заварила смачну каву та зайшла в спальню. І тут на неї чекав стpaшний удaр

Олеся навіть не мріяла про те, що Антон зробить їй пропозицію, але так і сталося. Після декількох років подружнього життя дівчина поїхала на заробітки. Через 10 років повернулася, проте чоловік її вдома вже не чекав.

Олеся все життя була сірою мишею. Правильна в усіх відношеннях, скромна та сором’язлива, вона закохалася в розбишаку Антона ще в дитячому садочку. І після закінчення школи почуття не пройшли. Антон же впадав за Іриною. Та була з міста, мала гарну фігуру й одягалася стильно, із тих, про яких кажуть «краля». Та не судилося Антонові стати її чоловіком. Джерело

Хлопець уже подумував про одруження з Іриною. Навіть обручку купив. Та коли прийшов до дівчини, виявилося, що чоловік уже в неї є. Від розпачу побіг світ заочі й сам не зрозумів, як зробив пропозицію скромниці Олесі.

Рідні та друзі сприйняли цю новину як жарт, проте весілля відбулося. Згодом Олеся наpoдила сина, а на 8 річницю шлюбу Антон приповз додому n’яний і заявив, що його звільнили. Довелося Олесі поїхати на заробітки до Німеччини, глядіти старих бабусь.

Олеся спочатку щомісяця висилала чоловікові по 500 євро. Писала, щоб зробив ремонт у квартирі та влаштував сина в найкращу школу, а потім у виш. Уже й ремонт зробили й син вивчився та поїхав працювати програмістом не куди-небудь, а в США, чоловікові Олеся придбала машину та висилала ще по 200 євро, бо він ніде не працював, а приїхати додому все не було можливості.

Через 10 років Олеся вирішила, що з неї досить. Чоловікові не сказала, що повертається, щоб не відмовляв. Приїхала рано вранці, вирішила зробити сюрприз. Олеся вже не була тією сірою мишкою: зробила макіяж, гарну зачіску, наділа кращий пeньюар, заварила смачну каву та зайшла в спальню.

І тут на неї чекав стpaшний удaр. Коханий чоловік спав у їхньому подружньому ліжку з Іриною. Жінка її впізнала й відразу все зрозуміла. Виявилося, що Олеся працювала закордоном і висилала гроші, а чоловік шикував з коханкою.

Читайте також: Раптово звільнившись і навіть не порадившись з дружиною, Богдан поїхав на заробітки. А за 14 років втратив усе. Тепер йому залишилися лиш спогади та кругленька сума в банку

Олеся пробула в Україні недовго. Жила в подруг, подала на розлучення, а коли його отримала, то повернулася до Німеччини. Там на неї вже чекав Вільгельм – багатий німець, який давно її кохав. Він їй подобався, проте Олеся не відповідала на його почуття через Антона. Тепер же вона була вільною й невдовзі вийшла заміж удруге. А Ірина знову покинула Антона, як тільки Олеся перестала висилати їм гроші.