Раптово звільнившись і навіть не порадившись з дружиною, Богдан поїхав на заробітки. А за 14 років втратив усе. Тепер йому залишилися лиш спогади та кругленька сума в банку

На заробітках Богдан втратив усе, і як він раніше не розумів, що й без тих грошей був щасливий.

Він майже все життя пропрацював у школі. У нього була любляча родина, проте чогось йому не вистачало, і чоловік вирішив поїхати на заробітки. Він отримав гроші та багато можливостей, проте втратив найголовніше. Джерело

Життя Богдана складалося щасливо. Він рано знайшов свою половинку, одружився, мав дім та гарну роботу. У школі всі поважали вчителя фізкультури, а він намагався тримати марку й спортивну форму. Дружина теж працювала з ним, була заступником директора. Теща жила з ними, проте це була така добра та чуйна жінка, що не любити її було неможливо.

Усі колеги та друзі по-доброму заздрили Богданові та його родині. На їхню думку, він мав усе: кар’єру, дім – повну чашу, дружину – красуню та розумницю, ще й тещу таку, що ні про побут, ні про виховання сина зайвий раз думати не треба було. Проте самому Богданові хотілося більшого.

Друзі почали їздити працювати закордон, і розмов було лишень про те, як там гарно та добре влаштовано життя. І як би добре не жилося Богданові грошей на поїздки, щоб побачити світ, не вистачало, та й на новеньку машину теж не було. Не зважаючи на це, чоловік не скаржився і все тримав у собі.

Тому всіх так вразило раптове звільнення Богдана та рішення поїхати на заробітки. Він оформив усі документи для роботи в Польщі і навіть не порадився з дружиною. І кохана жінка, і теща, і навіть син були проти того, щоб Богдан їхав, та він не послухав нікого.

Читайте також: Тамара сумувала за домівкою, тому неймовірно зраділа другу з України на чужині. Микола раптово зник, а вона отримала лист з італійського банку. Тут то й зрозуміла, що то за друг був

І сталося все не так, як гадалося. За 14 років, які він пробув закордоном, теща помepла, дружина знайшла іншого й розлучилася з ним, а син уже давно вивчився мав свою сім’ю та переїхав жити до Канади.

Чоловік повернувся в рідне місто й не знав, як далі жити. На заробітках Богдан втратив усе, і як він раніше не розумів, що й без тих грошей був щасливий! Тепер йому залишилися лиш спогади та кругленька сума в банку.