fbpx

Через п’ять років шлюбу, дружина привела додому двох дітей

Сергій з Олею одружені вже п’ять років, вони люблять одне одного і за весь час жодного разу не посварилися, живуть, душа в душу, обоє працюють, а нещодавно вони купили квартиру.

Сергій працює на великій фірмі, Оля в магазині, вони збирали на квартиру всі п’ять років і ось удача, вони знайшли недорогу трикімнатну квартиру. Буквально тиждень тому переїхали, почали ремонт, поєднуючи з роботою, справа просувається повільно, але Оля постійно просить швидше зробити, довелося взяти відпустку і витратити її на ремонт.

Незабаром ремонт був закінчений, почалася щасливе сімейне життя, яке тривала недовго. Через кілька днів Оля прийшла ввечері додому, але не одна, Сергій відкрив дружині двері і був здивований, на порозі стояла дружина з двома дітьми, хлопчик і дівчинка, років п’ять і шість.

Ольга пройшла в квартиру і заговорила:

-Сергію, познайомся, це мої діти, Костя 7 років і Надя 5 років!

-Як це твої діти? Тобто у тебе є діти, а ти мовчала?

-Пробач, я не хотіла говорити!

-Олю, що значить, не хотіла говорити? У тебе двоє дітей, а ти це приховувала п’ять років?

-Сергію, пам’ятаєш, нашу першу зустріч? Ти сказав, що не любиш дітей і не хочеш, але в першу ж ніч з тобою я зaвaгiтнiла, спасибі фігурі, ти ні чого не помітив, я наpoдила Костика! Друга вaгiтнiсть пройшла так само тихо, наpoдилася Надя!

-Олю, ти в своєму взагалі розумі? Тобто це навіть мої діти, але жили вони не з нами? А до речі де вони були?

-Вони жили у моєї мами, в селі!

-Пробач, Олю, але я не можу це зрозуміти! По-перше, ти ж мене підманула, ти не пила таблетки! По-друге, ти приховала факт вaгiтності, по-третє, ти приховала наpoдження моїх дітей! Після цього я не можу жити з тобою! Я йду!

Читайте також: Пішов з сім’ї, а через 10 років вистачило нахабства повернутися з донькою

Ольга спокійно відпустила чоловіка, але Сергій незабаром повернувся, через місяць він прийшов додому, помирився з дружиною, почав будувати відносини з дітьми, діти були дуже сильно розпещені, вони не слухали ні Ольгу, ні Сергія. Сергій часто зривався, а Оля просто не звертала на пустощі дітей увагу!

Минуло два роки, Костя і Надя звикли до порядків, перестали сваритися, добре вчалися в школі, а у вихідні сім’я вибирається на прогулянки!

Джерело.

You cannot copy content of this page