Через які риси характеру не все добре і гладко у відносинах у знаків зодіаку. Астрологи виділили найбільш проблематичніші знаки

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ви любите ховатися за своїм твердим панциром, дуже м’яким і чутливим всередині. Як тільки ви, нарешті, відкриєтеся і довіритеся будь-кому, то повністю присвятите себе цій людині, аж до нав’язливості та гіперопіки. Мало того, ви можете продовжувати чіплятися за нього навіть після завершення стосунків, заважаючи цим і собі, і йому.

РАК (23.06 – 23.07)

Ви найчуттєвіший і найчутливіший із усіх знаків зодіаку. Ви прагнете оточувати обранця любов’ю та висловлювати всі свої емоції (хороші та погані).

Ваша проблема в тому, що ви не завжди можете впоратися зі своїми емоційними станами, а це може бути надзвичайно дискомфортним для вашого партнера.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви славитеся своїм підвищеним его і відмовою від компромісів, а також завжди намагаєтеся здаватися надто самовпевненими. Це ваша звична маска, що приховує слабкості та вразливі місця.

Якщо ви зможете подолати свої початкові побоювання з приводу можливого маніпулювання і не тиснутимете на партнера, то проблем у відносинах у вас не буде.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Ви боретеся з рутиною у стосунках і любите флірт. Вам потрібен партнер, який так само спонтанний та активний, як і ви. Як тільки ви почнете відчувати монотонність повсякденного життя, ви відразу вирушите на нові пригоди. Ваша найбільша проблема у відносинах – це ваша непостійність та вітряність.