fbpx

Червень буде багатий на події і кардинальні зміни: Відома астролог розповіла, кому пощастить найбільше

Овен

Головною подією червня буде повернення планети-управителя Марса до 1 сектору гороскопу. Його з’єднання з Юпітером додасть енергії для активної роботи та залучення достатку. У червні з’являться нові можливості, які не можна забувати. Вже з 3 числа, після розвороту Меркурія у прямий рух, Овни зможуть розпочати шлях до щасливого життя, сміливо братися за серйозні проекти та залучати фінансове благополуччя.

Телець

Тельців чекає насичений подіями місяць, коли треба бути на хвилі позитиву та уважно стежити за подіями. Марс, планета дій та активності, буде у 12 секторі гороскопу, і його вплив допоможе Тельцям завершити черговий життєвий цикл. З’єднання Марса з Юпітером додасть оптимізму, і енергетика цього союзу допоможе представникам Знаку визначитися з цілями і легко втілити в життя сміливі ідеї.

Близнюки

Меркурій, планета-управитель, 3 червня розвернеться у прямий рух. Це означає, що на Близнюків чекають нові відкриття. Набирати обертів представники Знаку зможуть вже після 4 червня, розпочинати серйозні проекти та рухатися назустріч своїй мрії. Дещо загальмує Близнюків Сатурн, який 4 числа розвертається в ретроградний рух. Астролог рекомендує не боятися перешкод — деякі справи можна буде поставити на паузу.

Рак

Червень починається з розвороту Меркурія у прямий рух 3 числа. Планета набиратиме швидкість і прибере перешкоди на дорозі. Раки матимуть змогу відновити раніше відкладену роботу, а також знайти однодумців для ведення бізнесу. Сам день розвороту планети астролог рекомендує провести у спокійному ритмі, не планувати нічого глобального та по можливості відкласти угоди, поїздки та фінансову активність.

Лев

Левів чекає безліч нових та цікавих подій у першому місяці літа. Вже після 3 числа, коли Меркурій розвернеться у пряме положення, з’являться чудові перспективи, які не варто упускати. Левів чекає розширення бізнесу, перспективи в іноземних компаніях та можливість вийти на новий рівень успіху. Астролог рекомендує бути уважними та відповідальними у перші 3 дні червня, щоб не забути нічого важливого.

Діва

Дів чекають приємні зміни, які увірвуться в життя вже після 3 числа. Розворот Меркурія додасть впевненості для активної роботи та завоювання нових вершин. Астролог радить почекати час і приступати до справ після 4 червня. Діяти потрібно рішуче і сміливо, проте при цьому не забувати про відповідальність і пам’ятати про те, що не варто марнувати час.

Терези

У червні Терези зможуть набути впевненості та сміливості для вирішення складних питань та просування в кар’єрі. Розворот Меркурія пройде 3 червня, і цього дня астролог рекомендує сповільнитись, щоб не ризикувати. Після 3 числа енергетика планети допоможе впоратися з будь-якими проблемами, подолати тимчасові перешкоди на шляху до щастя та забути про самотність.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає місяць, повний нових відкриттів. Розворот Меркурія у прямий рух пройде 3 червня, і після цього можна сміливо приступати до серйозної роботи. Планета-управитель Марс буде у 6 секторі гороскопу у поєднанні з Юпітером, а значить, розпочнеться час достатку. Скорпіони зможуть вирішити будь-які проблеми, впоратися з поставленими завданнями та набути фінансового благополуччя.

Стрілець

Управитель Стрільців Юпітер буде у 5 секторі гороскопу разом із Марсом. Це означає, що місяць потрібно провести активно, але уважно стежити за емоціями. Звільнення від негативу та сумнівів дозволить Стрільцям розпочати шлях до щасливого життя, знайти себе та своє місце під сонцем. Астролог радить уникати конфліктів з підростаючим поколінням, щоб гармонійна атмосфера в сім’ї надавала сил для залучення щастя.

Козеріг

Козерогів у червні чекають нові приємні зміни. Одразу 3 планети ровертатимуться, і астролог рекомендує не планувати нічого важливого на 3, 4 та 28 червня. Меркурій повернеться у пряме положення 3 числа, відкриваючи нові можливості та перспективи. 4 числа переходить у ретроградний рух Сатурн, енергетика якого допоможе сповільнитись і не ризикувати марно. 28 числа Нептун у ретроградному русі дасть невеликі втрати та тимчасову ізоляцію.

Водолій

Водоліїв чекає насичений подіями місяць. Весь червень триватиме з’єднання Марса і Юпітера в 3 секторі гороскопа, а значить Водолії зможуть проявити ініціативу, знайти можливості для розширення бізнесу, набуття нових ділових зв’язків. Астролог рекомендує не упускати можливостей для розвитку, приступати до навчання або підвищення кваліфікації, а також розвивати сплячі таланти.

Риби

Червень буде активним та позитивним місяцем. Астролог рекомендує Рибам не сумніватися у собі та діяти, щоб здобути щастя. З’єднання Юпітера з Марсом у секторі грошей дає можливість поміняти джерела доходів, перейти на нову посаду та розширити фінансовий потік. 2 сектор гороскопа відповідає і за самооцінку, а значить, Рибам потрібно працювати над собою, щоб брати від життя все.

You cannot copy content of this page