Червень стане найсприятливішим місяцем для 4 знаків Зодіаку. Вони отримають неймовірні подарунки долі і навіть шанс змінити життя

Червень буде найскладнішим місяцем в 2021 році. Проблемним його зроблять відразу кілька факторів: коридор затемнень, ретроградний Меркурій, опозиція Марса і Плутона, а також квадрат Сатурна і Урана.

Астролог Василина Володіна зазначила, що коридор затемнень триватиме до 13 червня і стане періодом, коли всі події будуть мати доленосний, але незапланований характер. З найбільшими змінами в житті зіштовхнуться кілька представників зодіакального кола.

Близнюки

До 23 червня Близнюкам доведеться значно переглянути свій спосіб взаємодії зі світом. Астролог порадила почати слухати не тільки себе, а й оточуючих, оскільки події червня можуть стати доленосними. Все, що буде відбуватися в цей період, має довгострокові наслідки і тягне за собою хвіст з інших подій. Крім того, можливі раптові перешкоди в справах і зрив планів.

Рак

У першій половині місяця Раки зіткнуться один на один в дуже жорсткій сутичці з вимушеними обставинами і великою кількістю недружніх людей або партнерів. З 11-го числа доведеться зануритися в себе, щоб підвести важливі життєві підсумки.

Лев

У червні Леви стрепенуться і почнуть жити за подвоєною швидкості. Захочеться діяти і творити, але розуміння, куди подіти сили, які раптово з’явилися не буде до 16-го числа. Вибратися з цієї ситуації допоможе “стусан долі”. “Не факт, що стусан буде приємним, але точно мотивуючим”, – попередила Володіна. Найвдаліші дні місяця – з 20-го по 26-е.

Риби

Люди, народжені під цим знаком, відчинять двері своїй удачі, яка вже стоїть на порозі. Хоча вона погостює всього пару місяців, червень стане найбільш сприятливим періодом. За словами астролога, не все буде йти так, як хотілося б, але дарунки долі продовжать сипатися до початку липня.