Чого чекати 12 знакам Зодіаку у 2022 році за східним календарем

Щур

Новий господар року надасть стабільність у багатьох сферах життя. Інтуїція стане найкращим помічником. Тому слід дослухатися до неї. Рік стане проривом у професійній діяльності. Астролог рекомендує влітку зменшити оберти і дозволити собі розслабитися, вирушивши на якийсь курорт. Крім того, у коханні настане романтичний період.

Бик

Тигр підтримуватиме Бика весь рік. Навіть складні завдання даватимуться з легкістю. Попереду чекають важливі події та нові придбання. Самотні зустрінуть другу половинку. Однак у сфері кохання рекомендується бути лояльнішим і не критикувати партнера за недоліки. Літо та осінь будуть сприятливими періодами для відпочинку. Зима відзначиться фінансовою стабільністю.

Тигр

Рік обіцяє фінансові успіхи та підвищення соціального статусу. Хазяїн року вплине на Тигрів у хорошому розумінні слова. Навесні почнеться підвищення кар’єрними сходами. Влітку очікуються зміни любовного характеру. Астролог порадила всім Тиграм пам’ятати приказку у тому, що це повертається бумерангом.

Кролик

У 2022 році успіх у коханні переслідуватиме Кроликів. Вийде зміцнити стосунки з партнером. Самотні будуть мати можливість знайти другу половинку. Весна та літо виявляться дещо стресовими періодами. Доведеться багато працювати та мало відпочивати. Взимку повернуться оптимізм та гармонія у життя.

Дракон

Тигр подарує багато енергії драконам. Будь-які завдання будуть успішно вирішені. Очікується припливу доходів. Швидше за все, якийсь проект запрацює та почне приносити гарний прибуток. Одинаки знайдуть споріднену душу. Влітку доведеться багато працювати. Але не можна допускати перенапруги. Астролог радить навчитися діяти в команді.

Змія

Рік виявиться непростим, але цікавим. Тигр дасть випробування, які доведеться пройти. Рекомендується спрямувати енергію на саморозвиток. Корисно вчитись, підвищувати кваліфікацію. Восени з’явиться шанс піднятися кар’єрними сходами. Літо виявиться велелюбним періодом.

Кінь

Тигр допомагатиме у професійному плані. Вдасться піднятися кар’єрними сходами. У любовних питаннях знадобиться дипломатія. Коні-одинаки матимуть великий вибір партнерів. Особливо це стосується літнього та осіннього періодів. Навесні може надійти цікава пропозиція щодо роботи. Астролог радить ретельно вивчити його, перш ніж приймати.

Коза

Впертість може стати перешкодою на шляху успіху. Тому важливо боротися із цим недоліком. Має бути період важливих рішень. Астролог радить дотримуватися спокою та бути впевненими у собі. Влітку ситуація вирівняється і легше рухатиметься вперед. Також літо обіцяє бути цікавим. Імовірні пригоди любовного характеру.

Мавпа

Рік виявиться добрим. Ті, хто перебувають у стосунках, купатимуться в коханні. У самотніх серце застукає швидше. Вдасться познайомитись із цікавою людиною. Якщо вдасться побудувати з нею стосунки, то зима виявиться особливою. Можна розраховувати на підтримку господаря року у сфері кар’єри. Працьовитих Мавп чекає просування кар’єрними сходами, підвищення зарплати. Астролог радить взяти за звичку спорт.

Півень

Тигр змусить замислитись над тим, щоб почати життя з нульової позначки. Така риса, як перфекціонізм, загостриться. Астролог радить стримати свій запал до змін – вони не завжди йдуть на користь. Шлях до успіху буде усипаний розчаруваннями. До кінця весни душевні муки зійдуть нанівець. Восени Тигр забезпечить стабільність у фінансовій сфері життя.

Собака

Собаки мають пережити щасливий рік. Тигр їм допомагатиме у всіх сферах життя. Попереду чекають творчі злети, здобутки, вдалі проекти. Весна стане свіжим ковтком повітря. Багато собак переїдуть жити в інше місце. Літо стане щасливим періодом у романтичній сфері. Астролог радить пам’ятати про відпочинок і не перенапружуватися.

Свиня

Період виявиться комфортним. Тигр обіцяє бути лояльним, бо за Свинею закріпилася водяна стихія. Буде шанс виконати свої мрії. У лютому почнеться просування кар’єрними сходами. Наприкінці весни самотні зустрінуть супутника життя. Кінець року ознаменується «хепі ендом», бо очікується великий прибуток.