fbpx

Чого очікувати: що принесе ретро-Сатурн з 5 червня по 23 жовтня кожному і знаків Зодіаку

Овен

Сатурн розвертатиметься в 11 секторі гороскопу, який відповідає за майбутнє та мрії. Овни мають бути готові для отримання результатів за минулі заслуги та роботу. Вплив планети сфокусує увагу на статусі та кар’єрі, що зобов’яже Овнів запастися терпінням, попрацювати над проблемами та визначитись із справами на майбутнє. Астролог рекомендує спрямовувати енергію в русло навчання та переймання досвіду мудрих наставників.

Телець

Розворот планети пройде в 10 секторі кар’єри та статусу. Енергетика планети вказує на очікування підвищення, і Тельцям доведеться дочекатися документів або додатково навчитися для вступу на посаду мрії. Також Тельцям належить змінити статус, і це можливо одруження, до якого потрібно підготуватися. Урочистість астролог радить провести після виходу Сатурна з ретроградного руху.

Близнюки

Розворот Сатурна відбудеться в 9 секторі гороскопу, який відповідає за міжнародні відносини та навчання. Близнюки складатимуть іспити або проходитимуть навчання, а потім чекатимуть на результат. Астролог нагадує, що вплив ретроградної планети відповідає за підготовку, а отже, потрібно буде уважно підходити до вирішення питань. Доведеться Близнюкам вирішувати і фінансові питання.

Рак

Сатурн у восьмому секторі гороскопу вказує на вирішення фінансових питань. Раки зможуть зайнятися справами, пов’язаними з переоформленням кредиту, рефінансуванням чи накопиченням. Грошова тема буде головною, тому важливо не зважати на деталі, уважно читати документи і не поспішати з остаточними рішеннями. Не виключені й питання, пов’язані з розлученням та поділом майна.

Лев

У Левів Сатурн розвернеться у сьомому секторі гороскопу, який відповідає за шлюб і стосунки. Це означає, що можливі зустрічі з минулого, поновлення раніше розірваного зв’язку. Леви повинні бути готові і до кармічних зустрічей, які змінять життя і змусять подивитися на те, що відбувається іншими очима. Не виключені і розлучення, якщо стосунки зайшли в глухий кут.

Діва

Сатурн розвертається у шостому секторі гороскопа, фокусуючи увагу Дів на вирішенні проблем. Вони можуть стосуватися питань здоров’я, виконання зобов’язань, вирішення важливих завдань. Діви зможуть зайнятися завершенням ремонту, відправитися до санаторію, щоб покращити самопочуття або звернути увагу на справи, відкладені раніше. Сприятливо в цей період позбавлятися шкідливих звичок, що заважають щасливому життю.

Терези

П’ятий сектор гороскопу, в якому розгорнеться Сатурн, фокусує увагу Терезів на любов, дітей та задоволення. Терезам належить спілкування з сім’єю, відновлення відносин з родичами. Сатурн дає очікування, а отже, можна готуватися до приємних подій: довгоочікуваної відпустки, народження дітей, одруження дорослих дітей. Терезам важливо налаштуватися на позитив, щоб залучити позитивні зміни в життя.

Скорпіон

Розворот Сатурна у четвертому секторі гороскопу говорить про питання, пов’язані з місцем проживання. Це означає, що Скорпіонам доведеться почекати, якщо заплановано переїзд або відкласти поїздку додому через важливі справи. Ситуація може програтися і так, що Скорпіони змушені будуть на якийсь час забути про власний комфорт, спрямувавши сили та енергію на примноження капіталу для поліпшення своїх умов.

Стрілець

У Стрільців розворот планети пройде у третьому секторі гороскопу, який відповідає за освіту та техніку. Стрільцям важливо накопичити ресурси, щоб розвиватися та набувати необхідного для щасливого життя. Обмеження будуть пов’язані з зобов’язаннями: Стрільці будуть змушені більше працювати на шкоду відпочинку, знайти тверду опору, або ж переглянути витрати.

Козеріг

Сатурн, управитель Козерогів, розвертається у другому секторі гороскопу. Фокус уваги буде прикутий до заробітків та прибутку. Це означає, що на найближчі місяці Козероги займатимуться вирішенням фінансових питань через звільнення чи припинення фінансування. Астролог радить інвестувати доходи для отримання доходів у майбутньому. Також Козероги зможуть зайнятися переоцінкою цінностей, щоб зняти деякі зобов’язання, що втратили сенс.

Водолій

Увага Водоліїв буде на першому секторі гороскопа, який відповідає за особисте «я» та сприйняття себе у цьому житті. Водоліїв чекають зміни, які пов’язані не тільки із зовнішністю (її вдасться перетворити на краще), а й зі зміною статусу. Водоліїв чекають цікаві знайомства з людьми, здатними дати приклад і допомогти у пошуку свого місця під сонцем.

Риби

Сатурн розвертається у 12 секторі гороскопу, який відповідає за завершення. Риб чекають теми, пов’язані із закінченням завдань, звільненням від наносного та того, що втратило сенс. Астролог рекомендує присвятити час переоцінці, щоб залишити за спиною все те, що вже не важливо, і націлитись на цілі, здатні змінити життя, дати впевненість та залучити фінансове благополуччя.

You cannot copy content of this page