fbpx

Чого варто навчити доньку, щоб її життя було щасливим

Джекі Бледсоу – автор книг, блогер, спікер. Але, в першу чергу – чоловік і батько трьох дітей, який допомагає чоловікам бути кращими лідерами і любити тих, хто понад усе. Його погляд – це думка віруючої людини. Але сам підхід до того, що батько передає своїм дітям щось важливіше матеріальної спадщини, важливий для всіх людей незалежно від їхнього ставлення до релігії.

Через місяць нашій дочці виповниться 16 років. Я ось зараз надрукував ці слова і завмeр. У буквальному сенсі завмeр – не зміг надрукувати ані слова протягом кількох хвилин. Ось як батьків діє це число, особливо якщо мова йде про їхню єдину дочку. Мушу визнати, я увесь на емоціях, можливо, навіть більше, ніж моя дочка.

16 років – це серйозний рубіж. Наші доньки вже більше не маленькі дівчата. Вони подорослішали – фізично, розумово і емоційно. І, що найважливіше для нас з дружиною, скоро вона покине наш дім. Ми все рахували скільки ще літніх канікул нам залишилося провести разом – два-три літа і вона вже буде жити самостійно. Я сподіваюся, що все, чого ми її навчили, достатньо приготувало її до життя. Так що ж це?

Ось те, чого батьки повинні навчити дочок до 16 років:

Її люблять

Коли дочка відчуває, що її люблять, вона відчуває себе більш впевненою в собі. Це досягається за допомогою ваших слів і дій по відношенню до неї.

Захищатися

Найжaхливіший кошмар будь-якого тата – що його доньці доведеться захищатися. Але ми не завжди будемо поруч, щоб заступитися за неї, тому важливо навчити її декільком способам самооборони і самозахисту.

Поважати себе, щоби її поважали інші

Не всі будуть поважати наших дочок так, як і ми. Ми повинні навчити їх, що неповага неприйнятна за будь-яких умов. А також, що кращий спосіб домогтися поваги – це поважати інших людей. Ставитися до них так, як вони б хотіли, щоб ставилися до них.

Ніколи не дозволяти нікому говорити, що Ваша донька чогось не може зробити

У її житті буде чимало негативних людей.Те, що вони кажуть – не має значення.

Любити себе і все в собі

Незалежно від того, куди приведе її життя, як вона виглядає і що говорять інші, навчіть вашу дочку любити себе, тому що вона прекрасна.

Вчитися на своїх помилках

Навчивши доньок того, що помилка – це не кінець світу, а, навпаки, можливість для навчання і самовдосконалення, ви надасте їм велику послугу.

Вести бюджет, економити і жити без боргів

Читайте також: Назвали вpaжaючy сyму, якa потрібна на переїзд у Польщу родиною

Фінанси будуть мати великий вплив на її життя. Уміння вести бюджет, економити і жити без боргів зроблять її відповідальною та впевненою.

Спосіб мислення хлопців

Ви самі були хлопчиком. І ви знаєте, про що думають хлопчики і молоді чоловіки. Допоможіть їй побачити відносини з протилежною статтю з іншого боку.

Поважати старших, зокрема батька і маму

Наша сім’я вірить, що Біблія – ​​путівник нашого життя і ми щосили намагаємося слідувати принципам, яким вона вчить. Один з таких принципів – поважай матір і батька свого, за це буде дароване довге життя. Бог цінує повагу до матері і батька і благословляє тих, хто підпорядковується. Ці відносини вплинуть на все її подальше життя.

Любити Бога та людей

Ще раз, в нашій родині, ми намагаємося жити так, як нас вчить Біблія. Дві основні заповіді в Біблії – це любити Бога і любити ближнього. Не важливо, керуєтесь у своєму житті ви Біблією яи ні, принцип любові до інших дуже цінний в житті.

Ви є завжди на її боці

Якою би дорослою не стала Ваша донька, у вас завжди буде особливе ставлення до неї. Навчіть того, що ви завжди будете на її боці, готові її захищати, вчити і допомагати їй.

Насолоджуватися моментом

Їй багато що належить пережити. Навчіть її веселитися і не ставати занадто серйозною. Покажіть їй, що святкувати пам’ятні моменти – важлива частина життя.

Правильно харчуватися і залишатися фізично активною

Так само як гроші, здоров’я буде впливати на все її подальше життя. Навчіть її важливості здорового харчування і фізичної активності для її здоров’я.

Не припиняти вчитися

Поки вона вчиться, вона зростає. Поки вона зростає, поліпшується якість її життя. Навчіть її постійно вчитися і не зупинятися в цьому після закінчення формальної освіти.

Джерело.

You cannot copy content of this page