Чоловічі імена, які наділяють своїх володарів рисами характеру, що роблять їх кращими чоловіками. Жінка поруч з ними живе, як у Бога за пазухою

Які ж чоловічі імена роблять хлопця кращим чоловіком?

№1 Андрій
Андрій — це справжній чоловік. Просто ідеальний зразок мужності. Він сильний, наполеглевий, активний та впевнений в собі. У будь-якій компанії він — лідер, який веде за собою.

Але головне для Андрія — це ідеальна любов. Він шукає яскраву і розумну жінку, яка поділятиме його погляд на стосунки. Заради неї він буде досягати вершин кар’єри, буде піклуватися про неї. Втім, цей чоловік ревнивий, адже вважає, що відданість — головне у стосунках.

№2 Артем
Артем дуже відданий. Він товариський, веселий, цілеспрямований і доброзичливий. Доглядає красиво і ненав’язливо. Може навіть бути трохи боязким. Але цим він дає волю своїй обраниці добровільно обрати його собі в чоловіки.

Артем — в першу чергу сім’янин. Сім’ю цінує понад усе. Своїй жінці завжди буде вірний і все життя буде носити її на руках.

№3 Вадим
Це ім’я належить сильному чоловікові. Він вміє досягати цілей, вміє йти на ризик, завжди тримає свою обіцянку, дуже працьовитий. Поруч з ним у його жінки завжди буде все, що вона побажає.

Але одружитися Вадим не поспішає. Він дуже ретельно вибирає супутницю життя. А коли обере, буде їй вірним усе своє життя.

№4 Данило
Ці чоловічі імена наділяють своїх володарів великою силою волі, непохитним характером і ощадливістю. Данило практичний, але при цьому він добрий і чуйний. У відносинах темпераментен.

Читайте також: Жіночі імена, які накладають дуже поганий відбиток на життя своєї власниці. Ці 4 імені дарують «чopну долю» жінці

Обраній супутниці буде вірний і відданий, її інтереси поставить вище своїх. Він вважає, що гармонія в шлюбі повинна бути перш за все. Тому він зробить все, щоб сім’я була щасливою.

№5 Юрій
Юрій — однолюб. Він вибирає жінку, і любить її протягом усього свого життя, не помічаючи інших дам. У нього світлий доброзичливий характер. Це душевно багата людина. Він дуже чуйний і ніжний.

У стосунках він безвідмовний і намагається у всьому догодити своїй жінці. Дуже ласкавий, уважний і буде вирішувати проблеми супутниці життя за неї.