Жіночі імена, які накладають дуже поганий відбиток на життя своєї власниці. Ці 4 імені дарують «чopну долю» жінці

Є 4 жіночих імені, які можуть послужити дуже злу службу своїм власницям.

№1 Олександра
Олександра — це гарне ім’я, але тільки в тому випадку, якщо його власниця від народження дуже слабка і хвоpоблива. Тоді воно наділить жінку більш міцним здоров’ям і сильним характером. Джерело

Іншим жінкам ім’я Олександра принесе великі труднощі в житті. Так, Саша вміє справлятися з труднощами, у неї бойовий характер, вона не вміє здаватися. Але ім’я наділить її складною долею, в якій їй якраз і доведеться постійно стикатися з різними труднощами, проблемами і нещастями.

№2 Діана
Ця жінка дуже вразлива, зворушлива і чуттєва. Вона витончена, ніжна і у неї чуйна душа. Але це часто робить Діану слабкою. Вона не може сама за себе постояти і потребує сильного захисника.

Також Діана володіє дуже низькою самооцінкою, вона не впевнена в собі і часто жеpтвує собою заради інших. З-за цього жінка часто стpаждає.

№3 Тетяна
Тетяна — прекрасна жінка, мати, дружина і господиня. Ось тільки вона рідко буває щасливою. Ім’я наділяє свою власницю важкою долею. А все тому, що Таня дуже вимоглива — і до самої себе, і до оточуючих.

Вона перфекціоніст. Їй потрібно, щоб все було ідеально. Вона муштрує себе, як солдат. Але ті ж критерії у неї і до інших людей. А люди не хочуть відповідати очікуванням Тетяни. Тому їй складно побудувати гармонійні стосунки. На неї часто ображаються за її вимогливість.

Читайте також: Імена, які притягують бідність. У їхніх володарів ніколи не буде грошей

№4 Тамара
Тамара — це ім’я королеви. Воно наділяє свою власницю воістину королівським характером. При цьому Тамара дуже відповідальна. Вона відчуває, що вона у відповіді за те, що відбувається з нею, з її близькими. Тотальна відповідальність тисне на жінку.

Але головний бич Тамари — це те, що їй судилося за життя вибирати «не тих» партнерів. Їй не везе з чоловіками. Вони не відповідають їй, вони ображають її і часто змушують страждати.

Ці жіночі імена наділяють своїх власниць майже що «чорною долею».