Чоловічі імена з негативним значенням роблять своїх володарів не дуже приємними людьми — вони виявляють безсердечність i жорстокість. Створити сім’ю з таким — значить, потрапити в клітку

Деякі чоловічі імена мають досить негативне значення. Вони несуть руйнівну енергетику і наділяють своїх володарів неприємними рисами характеру, які роблять їх тиpaнами і дecпотами.

Звичайно, це не означає, що всі власники даних імен однозначно погані люди — серед них зустрічаються і гідні, адже потрібно враховувати знак Зодіаку людини, східний знак і виховання. Однак значення у цих чоловічих імен не найсприятливіше і може зробити з чоловіка-володаря жоpстокого чоловіка. Джерело

№1 Борис
Досить поширене чоловіче ім’я, яке означає «борець». Цей чоловік за все своє життя бореться, адже йому нічого не дається легко. Це загартовує його характер і робить його беззаперечним і навіть часом жopстоким. Він не терпить слів і завжди прагне бути лідером. У сім’ї веде себе авторитарно і вважає, що останнє слово завжди має бути за ним.

№2 Владлен
Такі чоловічі імена, як це, наділяють свого власника такими рисами характеру, як гординя, лідерство, авторитарність, незалежність. Владлен завжди і у всьому прагне бути першим. Цей чоловік не обділений жіночою увагою, без праці одружується, але в шлюбі веде себе, немов господар, не дозволяючи дружині самій приймати рішення.

№3 Герман
Ім’я Герман має не саме позитивне значення. Він з самого дитинства дуже дратівливий, йому важко вдається контролювати свою агpесію. Він емоційний і часто буває нестриманим. Кар’єру збудувати йому зазвичай не вдається, але він може знайти себе у творчості. Людей губиться і воліє самотність, відлюдник, не розкриває душу. Втім, він привабливий і подобається жінкам, вони намагаються «врятувати» його від самого ж себе. Але Герман буквально сам відштовхує жінок і приймає несподівані рішення, не радячись із супутницею.

№4 Марк
Такі імена, як це, наділяють чоловіка підвищеним егоцентризмом, себелюбством і егоїзмом. Марк повинен бути у всьому прав і сам повинен приймати рішення. Думка жінки в сім’ї він просто не враховує. Він потайливий, не дозволяє залізти йому в душу і завжди, в будь-яких обставин прагне бути господарем ситуації. В шлюбі це згубно, бо він хоче бути господарем жінок, вимагає у дружини і дітей беззаперечного послуху, може сперечатися до хрипоти, навіть якщо неправий, лише б наполягти на своєму.

Читайте також: Чоловічі імена, які наділяють своїх володарів рисами характеру, що роблять їх кращими чоловіками. Жінка поруч з ними живе, як у Бога за пазухою

№5 Тарас
Це ім’я не те щоб жopстоке, швидше бунтівне. Тарас баламут за характером. Він починає бунтувати ще в школі. Такі чоловічі імена, як це, наділяють власника безглуздим характером, бажанням «випендрюватися», протистояти, доводити свою правоту, йти проти правил. Тому Тарас проігнорує всі норми, лише зробити «не як все». Часто захоплюється шкідливими звичками, ніж отpуює життя своєї сім’ї.