fbpx

Чоловічі зізнання: чому ми сумуємо за своїми колишніми

1. Вона розуміла мене краще за всіх.

«Вона знала, що мені подобається, а що ні, мої дивні звички, мій настрій, просто хто я такий. З нею було легко, тому що мені не доводилося їй щось пояснювати. Вона розуміла, чому я роблю так чи інакше. Я сумую за тим, як я міг бути з нею просто собою».

2. З нею було дуже весело.

«Вона була такою позитивною і готовою на будь-які пригоди. Вона була дуже спонтанною, могла зірватися в останню хвилину будь-куди. Це було шалено, але зберігало відносини живими і цікавими. Мені подобався цей елемент несподіванки і невідомості, що вона зробить далі».

3. Вона була дуже турботливою.

«Вона була дуже доброю і турботливою. Вона завжди готувала для мене, створювала в домі затишок. Я сумую за тим, як вона балувала мене – просто своєю увагою. Вона відчувала, що мені було потрібно, чого не вистачало, і давала це».

4. Вона була моїм здоровим глуздом.

«Коли я вів себе шалено або ірраціонально, вона завжди знала, як мене заспокоїти і вселити мені здоровий глузд. У мене складний характер, я запальний, але їй вдавалося мене приструнити. Зараз мені важко знайти таку ж дівчину».

5. Вона була розумною і дотепною.

«Я міг спокійно брати її будь-куди, на будь-яку зустріч з будь-якими людьми, і вона завжди могла підтримати розмову: про політику, спорт, географію, та майже про все! Поруч з нею я відчував себе особливим».

6. Вона була суворою.

«Мені подобалося, що вона мотивувала мене бути краще. Вона вимагала багато чого від себе і від мене. Вона не завжди погоджувалася зі мною, вона любила мене, але не спускала все з рук».

7. Вона заспокоювала мене як ніхто інший.

«У моєму житті був складний період, і я не знаю, як би вижив без неї. Вона змусила мене повірити в себе, підбадьорювала мене. Вона бачила мене в такі жaхливі моменти, але все одно любила. Це безцінне”.

8. Вона змушувала мене домагатися більшого.

«Вона змусила мене переїхати в інше місто на кращу роботу, хоч це і вплинуло на наші відносини, але вона чесно хотіла, щоб я досяг успіху, і завжди говорила, що я повинен зосередитися на роботі. Вона розуміла і підтримувала мене, і ніколи не скаржилася на мою роботу, яка дуже багато для мене значить».

9. Вона ніколи не тримала на мене образ.

«Ми багато сварилися, але вона ніколи не ображалася надовго. Як тільки я вибачався, ми знову поверталися до нормального спілкування. Це дуже гарна якість, тому що ми вирішували наші проблеми і знову могли насолоджуватися часом разом».

10. Вона була зі мною, не дивлячись на те, що говорили інші.

«Я був старший за неї на 11 років, і знаю, що багато хто говорив їй, що я їй не пара. Але вона ні на кого не звертала увагу, і навіть завжди брала мене з собою в свої компанії і на корпоративи. Я відчував її любов».

Читайте також: Наречена втекла з весілля після невдалого жарту батька

Джерело.

You cannot copy content of this page