fbpx

Чоловік кричав не смій ображати мою матір, дружина йому теж щось відповідала. Це тривало недовго, незабаром вони пішли. Я ще подумала, що напевно вони розлучаться після цього. І точно, незабаром дружина з дитиною з’їхала, а тепер уже напевно колишній чоловік залишився жити з батьками

Ця історія розвивалася на моїх очах, і всі висновки з неї – це особисто моя думка, так би мовити погляд на те, що відбувається з боку.

Отже, є у мене сусіди по під’їзду – батьки і їх дорослий син. Живуть в трикімнатній квартирі, квартира природно купувалася батьками.

І ось син одружився і привів дружину в будинок до батьків. Народилася донька. Кілька років жили вони нормально, як здавалося з боку.

Син працював, невістка сиділа в декреті з дитиною. Я часто їх бачила на дитячому майданчику, де я теж гуляла зі своїми дітьми.

Правда гуляли з дитиною завжди батьки, ні бабуся, ні дідусь на дитячому майданчику помічені не були.

Але це їх право, вони не зобов’язані гуляти з онукою.

І ось в один з літніх вечорів я почула крики і лайку на вулиці. Виглянувши у вікно, я побачила цю пару. Вони лаялися.

Чоловік кричав не смій ображати мою матір, дружина йому теж щось відповідала. Це тривало недовго, незабаром вони пішли.

Я ще подумала, що напевно вони розлучаться після цього. І точно, незабаром дружина з дитиною з’їхала, а тепер уже напевно колишній чоловік залишився жити з батьками, і, як мені здається, потихеньку спивається, особливо коли його батьки їдуть на дачу, і до нього приходять його друзі.

Думаючи про цю історію, я дивуюся, що ж такого треба було зробити свекрусі, щоб довести дружину сина до такого стану, коли вона почала ображати свою другу маму.

Моя думка, що «мама» протягом цих років потихеньку виводила її, наприклад як моя колишня свекруха, яка говорила мені всякі неприємні речі, коли її син цього не чує.

І якщо вже моя свекруха дозволяла собі таке, приїжджаючи на мою територію, то та свекруха, перебуваючи в своїй квартирі, і поготів могла говорити їй гидоти, щоб її вижити.

Можливо невістка терпіла все це, але в один прекрасний момент не витримала і вибухнула, наговорив свекрусі гидот. Але знову ж таки це мої припущення, засновані на моєму досвіді.

Батьків з одного боку можна зрозуміти, це їх квартира, і можливо вони були не раді тому, що син привів дружину до них в будинок. Можливо що ця родина не зруйнувалася б, якби вони жили окремо від батьків.

Висновок з цієї історії на мій погляд такий – прагнете до незалежності і сподівайтеся в життя тільки на себе!

А ви як вважаєте? Траплялися у вашому житті такі історії?

You cannot copy content of this page