fbpx
Життя

Чоловік моєї сусідки поїхав до Іспанії, а вона відчувши свободу загуляла так, що я думала уже дзвонити йому визвати додому

Живемо межа у межу все життя з Оксаною. Вона вийшла заміж дуже рано, завагітніла, як чоловік прийшов у відпустку з армії.

Він був тиждень, потім виявилося що вона при надії, її батьки все підготували для весілля, він приїхав тільки на кілька днів, щоб відгуляти.

Далі служба тривала ще півтори року, то коли він повернувся то дитина уже є, і підросла.

Потім одне за другим на світ прийшли ще троє діток, сімʼя стала велика.

Василь мав теплиці, працював і з того і жили. Але чим більше підростали діти, тим більше треба було грошей, він розібрав теплиці, і поїхав до Іспанії.

Видно заробітки там ішли добре, бо Оксана поробила ремонти, купила машину, встановила новий млин на подвір’ї, люди приходили змолоти збіжжя, то ще так заробляла трохи вдома.

Оксана почувалася прекрасно, розказувала які смаколики їй приходять. Одяг дітям, життя стало легшим, бо не гарувала у теплиці.

Але чим довше був відсутній чоловік, тим більше ходили чутки, що час від часу чужі чоловіки забігають ніби до млина.

Жінки почали шипіти по селі, кожна хвилювалася за свого судженого. Я й сама свого не пускала, сама ходила як треба було.

Одного разу, прийшовши до Оксани, під вечір побачила яка вона пишна, в халаті шовковому походжала по подвірʼю, наливочка на столі, огірочки рівненько нарізані.

Вона віджартувалася, що чекає сватів, і я пішла з тим додому.

Це не давало мені спокою, тож я стала тихенько спостерігати.

Яким же було здивування, коли я побачила, що зі сторони городу тихенько підкрався чоловік моєї куми.

А у нього ж двоє дітей!

На другий день інший чоловік з нашого села. Так я побачила багато кого, безсоромні. Ходили, як по свячену воду.

Читайте також: Я жила в невістках. Коли з’явилася на світ перша дитина, я відчула, що почуваюся дуже дивно. Це був перший сигнал біди

Тоді я не витримала і сказала їй, як не закриє цю лавочку, я подзвоню і розкажу все її чоловікові. Хай приїде і подивиться, що витворяє його жіночка.

А що мені робити? Та не звʼяжу її, на своєму подвірʼї, що хоче те і робить.

Ну от що з такими робити?

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page