fbpx
Життя

Чоловік перестав з Танею ділитись своїми думками. Вона і подумати не могла, що може сама все зруйнувати. Проте, жінка придумала що зробити, щоб дізнатись, що у чоловіка в голові та думках. Та невдовзі про це пошкодувала

Таня та Сергій вже 9 років жили під одним дахом. Кожного дня у них була традиція збиратись за вечерею та розповідати одне одному про все, що у них відбулося за день, як справи на роботі та, що кожного турбує.

Проте, останнім часом чоловік почав приходити додому і усамітнюватись у телефоні чи дивитись якийсь фільм.

І Таню почало це дуже насторожувати. Її в голову почали приходити різні погані думки про зраду чоловіка.

Вона на роботі поділилась своїми переживаннями відносно чоловіка з своєю найближчою подругою. І та послухавши дала їй таку пораду.

Щоб вона зареєструвалась на сайті під іншим ім’ям та написати своєму чоловікові і почати з ним спілкуватись.

Таня одразу не сприйняла пораду подруги всерйоз. Але подумавши деякий час все ж зважилась.

І вже наступного ранку написала перше повідомлення і Сергій відразу відповів. Так вони почали спілкуватись, і чоловік справді почав більше розповідати цій незнайомці, чим їй самій.

Так вони спілкувались майже тиждень чоловік Сергій запропонував цій незнайомці з сайту зустрітися.

Наступного ранку Таня чимдуш спішила на роботу щоб зустрітись з подругою, і все їй розповісти, і щоб вона порадила, що їй далі робити.

Та трохи подумавши сказала, що нехай вона перестане з чоловіком спілкуватись від чужого імені.

Та Таня вже не хотіла так залишати все. Їй вже стало цікаво як чоловік буде себе дальше поводити.

І вона глянувши поглядом на нову асистентку придумала такий план, що вона її відправить на побачення зі своїм чоловіком.

Вона з нею зустрілась і запропонувала їй таку угоду. Таня знала, що вона погодиться так як хотіла потрапити в головний штат фірми, а вона могла їй в цьому посприяти.

Дівчина і справді погодилась. І вже вечером у них відбулася перша зустріч. Після зустрічі дівчина мала зідзвонитись з Танею, все їй розповісти, що відбувалося на вечері, що точно говорив її чоловік Сергій.

Перша зустріч пройшла дуже швидко. Чоловік Тані нічого лишнього собі не позволив. Ба навіть більше сказав що в нього є дружина. І невдовзі вони домовились про другу зустріч.

Читайте також: У мене є душа та серце. Зізнатися, що в мене стосунки на боці, я не могла, вигадувала купу легенд. Перед чоловіком так соромно. У вічі дивитися не можу

То Таня сама наполягла так як хотіла дізнатись, що дальше буде робити її Сергій, і що буде говорити з цією дівчиною. Вони зустрілися.

Після зустрічі дівчина, як завжди подзвонила до Тані, щоб все розповісти. Проте цього разу вона приховала той романтичний момент, що промайнув між нею та Сергієм під час танцю на який чоловік її сам запросив.

І так Таня через пару днів чує від чоловіка, що він сам того не знає, як получилось а закохався в іншу. Зібрав валізу і пішов.

А Таня не могла повірити в те, що почула, але ще більше в те, що вона сама своїми руками зруйнувала власне щастя.

Історію написала, Нінель спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page