fbpx

“Чоловік пішов до молодиці. Кому потрібна тітка 52 розміру без освіти і досвіду роботи?”

Сорокарічна Ніна в пeклi, її чоловік пішов до молодиці. А вона не знає, як їй бути, сенс життя втрачено, тому що він будувався тільки навколо чоловіка.

Дама всi двадцять років прожила життям домогосподарки: виховувала двох дітей, тримала будинок в порядку і дуже смачно готувала. Ніна ніколи не втрачала можливості похвалитися, що їй пощастило з чоловіком і нічого не віщувало біди.

Але недавно їй зателефонувала подруга і розповіла про те, що вона бачила Лешку в обнімку з молодою дівчиною. Очманіла Ніна відразу зажадала пояснень від свого чоловіка, але той сказав, що це все правда і він збирається з нею розлучитися: – «Ти стала нецікавою, обмеженою, ти не зaвoдиш мене в ліжку, згадай, коли у нас останній раз був ceкс?» при цьому додав, що дітям буде допомагати, а квартира в її розпорядженні.

І тепер у Ніни вилізла головна проблема всіх домашніх квочoк: Куди бігти? Чого шукати? Хто її візьме на роботу без досвіду? І кому вона взагалі тепер потрібна в свої 40 років з 52 розміром?

Жодного разу мені таких жінок не шкода, хоч убuйте. Як можна сидіти вдома і сподіватися тільки на мужика, який в будь-який момент може звалити? Які мізки треба мати, щоб не убезпечити себе і дітей від ситуації: «Ой, а на що жити?»

Природно, ситуацію створив мужик і він кoзeл і зрадник, але від таких негараздів сімейного життя ніхто не застрахований. Я не кажу, що жінка повинна працювати за трьох і забезпечувати сім’ю, але включити мозок і подумати, що буде з нею після розлучення – вона зобов’язана.

Не хочеш працювати – не працюй! Але перебуваючи заміжньою можна придумати масу можливостей і створити собі матеріальні гарантії на випадок розлучення.

Читайте також: “Ілля схопив маму за руку, а там гoлка, яку вона хотіла встромити в ліжко нoвoнаpoдженого онука”

У мене одна подруга відкладала гроші на свій рахунок, живучи з чоловіком. Так – його гроші, так – він не знав, так – це можна назвати крадіжкою. Але у неї була подушка безпеки, і після розлучення вона з дітьми змогла спокійно жити.

А взагалі, звичайно, краще працювати і крім домашніх турбот мати якесь свою життя і додаткове коло спілкування. І виходячи в люди, ти не наїсиш ці зайві 30 кг і будеш хоч якось за собою стежити.

А як ви вважаєте, жінка може бути впевнена у своєму чоловікові на 100 відсотків, і не думати ось про такий поворот подій?

Джерело.

You cannot copy content of this page