fbpx

Чоловік розлучив з коханим, але правда випливла через 20 років

Подумала, крихітко, він тебе кинув, він більше не з’явиться, не віриш? На, дивись, дивись уважно!

Кричав на Олю Микита і показував їй фотографії, на яких стояв її коханий Міша в обіймах з незнайомою дівчиною.

Чотири роки тому Оля познайомилася з Мішою, у них був бурхливий роман, спочатку просто поцілунки і обійми, а коли їм виповнилося 18 років, Оля вперше прокинулася з Мішою, вони дуже кохали одне одного і ніколи не розлучалися. Відпочивали завжди разом, але втрьох, Міша дуже міцно товаришував з Микитою, він на 3 роки старший за них. Але ось настав момент, коли Мішу забрали в армію, а через два місяці прийшов Микита, зараз вони стояли під проливним дощем і Микита показував фотографії і все повторював:

-Оленько, ну поміркуй сама, він поїхав, знайшов собі жінку, але ж я кохаю тебе, дуже кохаю, вже давно! Я не говорив про це, тому що Мишко мій найкращий друг, але і не можу більше тебе обманювати!

Оля стояла наскрізь мокра і плакала, вона не могла повірити, що Міша так легко знайшов іншу, але факт на обличчя. Через тиждень знову прийшов Микита і сказав:

-Оленько, виходь за мене заміж, я тобі обіцяю, я тебе ніколи не зраджу!

Оля подумала і погодилася, вони зіграли пишне весілля і зажили сімейним життям, Оля, звичайно, покохала Микиту, але і Мішу вона ніяк забути не могла, все-таки перше кохання, воно просто так не забувається.

Минуло 20 років, син уже зовсім дорослий, але сімейне життя так і тече, Микита дійсно любить Олю, вони майже ні разу не посварилися за 20 років спільного життя. Раптово Олі подзвонила колишня однокласниця і повідомила:

-Олько, привіт, у нас зустріч однокласників, ти прийдеш?

-Звичайно, прийду, ти ще питаєш!

Вечір відбувся в школі, як тільки Оля зайшла в клас, у неї підкосилися ноги, вона побачила Мішу, того Мішу, про якого все ще не забула, якого все ще кожен день згадує. Незабаром однокласники поїхали в кафе, Олю всю розривало, у неї все горіло всередині, вона хотіла міцно, міцно пригорнутися до Міші, але не могла собі цього дозволити, вони просто сиділи поруч і спілкувалися на нейтральні теми. Минуло дві години і Оля, добре сп’янівши, все-таки не витримала, взяла Мішу за руку і запитала у нього:

-Мішка, коханий мій, як же ти міг так зі мною вчинити? Я ж так сильно тебе кохала, та що брехати то? Все ще кохаю, а ти мене кинув, ну скажи як?

-Оля пробач, але це ти мене кинула! Швидко вискочила заміж за Микитку і зажила щасливо! А ти уявляєш, як мені було важко, це дізнатися, та ще в армії то? Я жити не хотів!

Читайте також: “Залиш Віталіка, я чекаю від нього дитину, ми збиралися одружитися, а він зник” – Так я пішла від першого нареченого, а з другим, за місяць до весілля, моя мама роман закрутила

Їх розмова затягнувся на кілька годин, але в підсумку вони змогли з’ясувати, що все це підстроїв Микита, кращий друг. Ті фотографії, які показував Микита, вони з сімейного альбому Михайла, це його двоюрідна сестра, яка переїхала в інше місто, коли Міші виповнилося 13 років і ось у 18 перед армією, вона приїжджала.

Міша з Олею прокинулися разом, вона подала на розлучення, Микита дуже довго це переживав, але все-таки прийняв, він відчував провину. Він не став перешкоджати їхньому щастю, залишив все дружині і синові і поїхав в інше місто. Син довго не міг пробачити маму, але все-таки коли він закохався, він зрозумів, що це таке, Міша з Олею так і живуть, недавно у них наpoдилася дочка, а син став відповідальною нянькою для сестрички!

Джерело.

You cannot copy content of this page