fbpx
Стосунки

Чоловіки йдуть зовсім не через заpoслі зoни бiкiнi. Істинна причина набагато гірша

Давайте, наливайте собі кави, поговоримо по душах.

Близько половини моїх тридцятирічних знайомих вже розлучилися. Серед тих, комусь за сорок, таких 80%. Часто причина розлучення – жінка. Тітки зітхають: я і волосся з зони бiкiні видаляла воском. І в спортзал ходила регулярно. Я вся такий скарб, а він все одно пішов. В чому справа?!

Знаєте що? Мужики йдуть, повірте, не від зарослих зон бiкiні. І навіть не від од’ївшихся фігур. Все набагато глибше. Давайте, наливайте собі кави, поговоримо по душах.

Чоловіки і жінки сприймають будинок по-різному. Для жінки будинок – її стихія, її царство, де все має бути ідеально. Її хрест, її битва, можна сказати.

Коли жінка бачить в будинку неідеальність, в її голові спрацьовують сирени.

Іуіуіуіуіуіуіу !!!!!!!!!!!! Напад! Замах! Зниження обороноздатності! Терміново кинути всі сили на усунення перешкоди! Іуіуіуіуіуіуіуіуіу !!!!!!!!!!!!

І вона як генерал приймає рішення. Ми ж пам’ятаємо, що в межах будинку вона відчуває себе як на роботі, або ще важливіше. Дуже важливою, і відповідальною.

– Рядовий чоловік! В бій! Усунь котячий туалет! Переможи ялинку!

Але так сказати вона не може, хоч підсвідомо відбувається саме це. Тому вона просто говорить приблизно так:

– Ну що ж ти робиш, га? Ялинку до сих пір винести не можеш, весь будинок в голках! І кіт туалет весь за….в у тебе!

Якщо в будинку є ще теща, яка, приходячи до молодої пари, теж підсвідомо сприймає будинок як свій, а дружина їй підпорядковується за рангом, все ще гірше.

Кількість звучать в будинку сирен – Іуіуіуіуіуіуіуіуіу!!!!!!!!!!!! – подвоюється!

А що таке будинок для чоловіка? Будинок – це печера, в якій він може сховатися від життєвих бурь. Надійне укриття, тил. Єдине джерело спокою.

Це протиріччя при неуважній, нечутливій дружині може довести до сказу! Прийшов відпочити, а тут таке.

Тому я радила б жінкам пам’ятати про цю різницю, плануючи домашні справи. І не дуже старатися в своєму бажанні зробити все ідеально, особливо руками чоловіка.

Я взагалі вважаю, що чоловік має право отримати від своєї жінки такі речі. Вони дозволяють зробити будинок тим, чим він повинен бути для чоловіка, місцем відпочинку.

– повага. Він повинен бути впевнений на 1000% відсотків, що вдома ніхто не назве його козлом, невдахою, ледарем. Не кажучи вже про гірші епітети. Ніколи і ні за що не можна собі дозволяти неповагу до чоловіка. Як, втім, не варто терпіти і неповагу до себе. І якщо дозволяєш собі в серці викрикувати щось на кшталт: ось придурок, знову накосячив, нічого зробити не можеш, ти однією ногою стоїш в розлученні.

– тиша. Так, чоловік має право отримати вдома порцію тиші. Це місце, де він може відіспатися і трохи відпочити від життєвих шквалів. Розумію, ідеалу досягти неможливо. Але можна ж хоча б штучно не збільшувати кількість шуму в будинку? Ніяких Гундяєв тещ, ніяких нотацій, ніякого крику. Шануй його сон, бережи його тишу. Коли ти порушуєш тишу своїми криками і бурчання, ти майже стоїш в розлученні двома ногами.

– краса і гармонія. Ви зараз скажете, що це сек*изм, але я вважаю, що чоловік має право на естетично приємну, що стежить за собою дружину. І на чистий затишний будинок. Зараз почнеться розмова про поділ домашніх обов’язків в працюючої пари. Але на такий крайній випадок приходять раз в тиждень прибиральниці, іноді простіше заплатити пару сотень за прибирання і забути.

Читайте також: Минув відведений мені максимум – чотири дні. Я не вмиpaла, а з апетитом лопала ковбасу і банани. Мені було добре. А лікарю було погано: вона нічого не розуміла

– енергія. Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя.

Звичайно, є обов’язки і у чоловіка. Але це зовсім інша історія.

А все, що потрібно від жінки – перетворити будинок в місце відпочинку, а не місце постійної війни!

Як думаєте, це непосильні вимоги до жінки?

Автор – Морена Марсело

You cannot copy content of this page