fbpx
Гороскоп

Чоловіки-однолюби по знаку Зодіака: 5 найвірніших з них

Люди, народжені під певним знаком Зодіаку, мають унікальний набір рис характеру. Астрологи виділяють кілька найчесніших чоловіків, які прагнуть створити сім’ю раз і назавжди. Рейтинг чоловіків-однолюбів допоможе зрозуміти, з ким вдасться побудувати гармонійні стосунки.

Експерти рекомендують враховувати і особливості поведінки, а також спробувати розрахувати любовну сумісність з вподобаним чоловіком. Побудувати міцні стосунки можна і з вітряною на перший погляд людиною, яка виявиться відмінним чоловіком і зразковим батьком. Джерело.

Козеріг
Представники цього знака працелюбні і звикли дбати про сім’ю. Вони чесні і відкриті, ставлять благополуччя близьких людей на перше місце і по праву можуть називатися однолюбами.

Козероги не поспішають з вибором пари, ретельно підходять до питання спільного життя і вміють створювати міцні щасливі сім’ї. Чоловіки-Козероги не терплять брехні і обману, тому зрада для них – щось надзвичайне. Жінка, яка вибрала собі такого супутника життя, повинна відповідати обранцеві, бути чесною і працьовитою.

Телець
Чоловіки-Тельці – віддані сім’янини. Вони шукають стабільні стосунки, в яких будуть впевнені, тому не стануть розмінюватися на швидкоплинні романи. Тельці неохоче розкриваються, через що завоювати такого чоловіка буває непросто.

Вони цінують довірчі стосунки і гармонію, а значить, не потерплять обманів і сварок на порожньому місці. Тельцям можна довірити все: будинок, дітей, ведення господарства. Однак вони навряд чи зупинять свій вибір на жінці, що не вміє привносити в будинок затишок і піклуватися про всіх членів сім’ї.

Лев
Темпераментні чоловіки-Леви звикли займати лідерські позиції і бути у всіх на виду. Однак це не заважає їм займатися пошуками тієї єдиної і ідеальної жінки, яка стане супроводжувати їх всюди. Леви не шукають інтрижок на стороні, якщо визначилися з вибором. Вони будуть обожнювати свою обраницю, якщо вона буде відповідати їх вимогам.

Яскраві та емоційні стосунки починаються з завоювання, і тоді Леви перетворюються в мисливців. У такі моменти жінкам важливо включитися в гру і не приймати залицяння відразу ж. Лідерство чоловіки цього знака незаперечне, і якщо жінка, що дала згоду на весілля, не буде прагнути зайняти місце глави сім’ї, то пара проживе щасливе життя без зрад.

Діва
Практичні чоловіки, народжені під цим знаком Зодіаку, можуть видатися надто закритими і беземоційними, проте така поведінка характерна для одинаків. У стосунках з коханою людиною Діви, як правило, виявляють всю гаму почуттів.

Діви вважаються дуже ревнивими. Вони дуже дбайливі й ніжні, але здатні влаштувати скандал навіть з-за теплого погляду подружжя на стороннього чоловіка. Дівам важливо не давати приводів для ревнощів, і тоді з ними вийде створити гармонійну і міцну сім’ю.

Читайте також: Найвірніші жінки за знаком Зодіаку

Терези
Терези займають перше місце в рейтингу чоловіків-однолюбів. Вони здатні прожити все життя з обраницею, не допускаючи й думки про інтрижки на стороні. Терези вкрай відповідально підходять до вибору майбутньої дружини. Вони можуть роками зважувати плюси і мінуси вподобаної дівчини, а потім зробити їй пропозицію руки і серця.

Терезам важливі любов і турбота, тому тим, хто хоче стабільних стосунків, потрібно частіше хвалити свого чоловіка. Якщо він відчує себе комфортно, то не зволікатиме з пропозицією.

You cannot copy content of this page