Чоловіки цих знаків Зодіаку ніколи не зроблять жінку щасливою

На початку стосунків напевно всі представниці прекрасної статі вірять у щасливе майбутнє зі своїм обранцем.

Однак, на жаль, так буває не завжди. Звичайно, «провальними» можуть бути будь-які стосунки. Але існує ряд зодіакальних представників, які, згідно з астрологічним прогнозом ніколи не зроблять свою жінку щасливою. Яких же чоловіків краще уникати?

Риби

Чоловік, народжений під знаком Риб, дуже часто провокує нездорові стосунки. По-перше, він зверхемоційний, але чуттєво незрілий (незалежно від віку), з-за чого з ним вкрай складно підтримувати стосунки. Риби часто роблять помилки, але взяти відповідальність за свій прокол, і тим більше вибачитися, здатні вкрай рідко.

Такий чоловік може красиво розповідати обраниці про їх ідеальне життя, але не робити ніяких кроків для того, щоб змінити життя на краще. Представницям прекрасної статі доводиться то і справа самим проявляти ініціативу, що не приносить їм радість.

Крім цього, чоловік-Риби часто проявляє слизькість характеру і любить прибрехати. Недбальство та неорганізованість – симптоми існування чоловіка-Риб. Найчастіше він не виконує своїх обіцянок, та й взагалі забуває про те, що їх давав.

Спільне проживання з чоловіком, народженим під цим зодіакальним сузір’ям, вимагає неабиякої витримки. Більшість Риб – слизькі типи. Коли їм щось треба, вони стають м’якими і поступливими, маніпулюють почуттями обраниці і звалюють на її плечі тягар відповідальності за прийняття важливих рішень. А в разі чого, звичайно, дорікають пасії, адже це був її вибір».

Телець

Чоловіка-Тельця можна вважати емоційним антиподом представника сильної статі, який народився під знаком Риб. Якщо останній надмірно активний в плані емоцій, то Тілець буває надто далекий. Поведінка представника цього зодіакального сузір’я часто дуже суха.

Багато людей іменують його снобом, і зазвичай – неспроста. Ще один мінус Тільця, у зв’язку з яким у жінки малі шанси стати з ним щасливою – неготовність до змін, та й взагалі небажання ворушитися, коли це явно не завадило б.

Багато Тельців надмірно концентруються на заробіток, зовсім забуваючи про духовні цінності і вкрай мало приділяючи уваги внутрішньому світу своєї коханої жінки. Крім того, в силу свого характеру чоловік цього зодіакального сузір’я дуже рідко робить компліменти своїй обраниці.

Якщо для завоювання уваги цікавої дами представник цього знака Зодіака ще може «розщедритися» на пару-трійку приємних слів, то після початку спільного проживання, компліменти стають справжньою рідкістю. Часто Телець грішить і пригодами наліво. Так що, якщо дамі такого чоловіка вдалося домогтися офіційного одруження, це ще не означає, що заміжжя триватиме довго, і чоловік буде тільки її інтuмним партнером.

Діва

Чоловік, який народився під знаком Діви, постійно змінює настрій. Причому, часто він не залежить від зовнішніх факторів. Чоловік-Діва належить до того типу людей, які «самі придумали самі образилися». Він перфекціоніст у всьому, і хоче, щоб і в діях благовірної все було ідеально. Сам же він може поводити себе зовсім інакше. Представник цього знаку Землі вважає своїм обов’язком відчитувати своїх рідних, і, звичайно, обраниця теж потрапляє під роздачу.

Читайте також: «І не смій лізти в моє життя. Не хочу тебе більше знати. Тільки на пoхoрoн тепер прийду»: А мати все хотіла сина врятувати від “старої” дружини

Близнюки

Стосунки з чоловіком-Близнюками часто нагадує мікс цирку з божевільним будинком. Виправдовуючи свою зодіакальну назву, представник цього знаку постійно змінює маски, і переважна кількість цих образів буде негативними. Один день в тиждень перед вами буде хлопець-обаяшка, а всі інші дні, м’яко кажучи, не зовсім адекватний тип. Подумайте, чи ви готові до таких випробувань.

Крім цього, обраниці чоловіка-Близнюків напевно доведеться миритися з його фліртом щодо інших дам. І це – в кращому випадку. Часто представник цього знака Зодіаку навіть зраджує своїй половинці. Також жінці, яка вирішила завести стосунки з Близнюками треба бути готовою до його тринькання. Гроші витікатимуть дуже швидко. Якщо ж таку «зухвалість» дозволить собі жінка, скандал з обранцем буде неминучий.