Чоловіки відверто розповіли, що змушує їх ніколи не зраджувати

Що змушує чоловіків ніколи не зраджувати? Про це розповіли кілька чоловіків під час одного з громадських опитувань щодо проблеми розпадів сімей у сучасному суспільстві.

Це виховання. «Мене так виховали. До того ж мій батько був адвокатом з сімейних питань, так що я з дитячих років міг спостерігати за тим, як зрада віддаляє людей і руйнує сім’ї, робить боляче дітям. Одного разу я дав собі слово, що ніколи не піду на зраду, і це слово до цього дня тримаю».

Коли жінка любить його таким, який він є. «Знаєте, для мене все не зводиться до iнтuму. Так, це важливо. Так, на цьому тримаються відносини. Але, найголовніше для мене, щоб мене приймали ось таким неідеальним: трохи повним, трохи нудним, трохи дивакуватим. Мене таким вже прийняла моя дружина, так що мені нема чого шукати у іншому будинку».

Зраджувати дорого. «По совісті кажучи, це страшенно дорого. Мій друг додатково до дружинu і двох дітей має ще коханку, і грошей навіть на пиво у нього ніколи не буває».

Забагато переживань. «Іноді, коли я помічаю красиву дівчину і думаю про неї, ну, розумієте, в якому контексті, у мене починає частішати пульс і пітнітиіти долоні. Справа не тільки в страху бути впійманим, але і в тому, що доведеться брехати, постійно. Навіть якщо зрадив один раз, брехати все одно доведеться до самого кінця. Ще й цю брехню запам’ятовувати. Я думаю, зрада позбавить мене відразу і сім’ї, і друзів, і поваги колег, і головне, сам себе після цього навряд чи зможу вважати гідним».

Наслідки гірше процесу. «Звичайно, завжди приємно, що ти незважаючи на вік і обручку залишаєшся привабливим для протилежної статі. Приємна і сама увага, і те, що тебе хочуть, і може я сам вже стояв на кордоні. Але ж потім чекають наслідки, а вони страшніше війни. І ці гризучі почуття провини, які так просто не пройдуть, якщо взагалі пройдуть».

Краще приділяти увагу своїй жінці. «Моя жінка — це мій вибір. Не бачу сенсу в тому, щоб задивлятися на перехожу, якою б вона красивою не була. А в цілому, я віддаю перевагу витрачати душевні сили і гроші на кохану жінку».

Більше нікого не хочу. «Для мене вірність існує тільки в двох категоріях: або я хочу інших жінок, але стримуюся, або ніяку іншу жінку, крім своєї дружини, я не хочу. Мені пощастило, моя вірність відноситься до другої категорії».

«Коли я перебуваю у стосунках, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

Читайте також: “Я наpoдила брата свого колишнього чоловіка”

Повага. «Зрада для мене в першу чергу приниження для себе. Потім, одного разу, коли я буду робити покупки в супермаркеті разом зі своєю дружиною, пройде вона, і я буду відчувати приниження і за себе, і за свою дружину, незалежно від того, знає вона про зраду чи ні».

Гра не варта свічок. «Iнтuм — це, звичайно, чудово. Але це всього лише iнтuм і він, розумієте, однаковий. Інша жінка може бути більш привабливою, ризикованою, готовою на експерименти, може бути досвідченою. Але по суті це одне і те ж. Таk і чи варта гра свічок, заради того, щоб трохи розважити себе в ліжку? Для мене ні».

Джерело.