fbpx

Чоловіки, які одружуються з “пампушечками” щасливіші за інших – вчені

Хоча більшість чоловіків вважає (або думає, що вважає), що їм подобаються високі і стрункі жінки, результати недавнього дослідження показують, що їм дуже навіть варто розширити свої стандарти.

У недавньому дослідженні, проведеному департаментом психології Національного автономного університету Мексики, доктор Едгардо Моралес і доктор Филемон Альварадо виявили, що чоловіки, які вступили в довгострокові стосунки з пишними, пухкими жінками практично в 10 разів щасливішими, ніж чоловіки, які віддають перевагу струнким.

Крім того, вони виявили, що люди, які люблять пухленьких дівчат, частіше посміхаються, і з куди більшою легкістю вирішують проблеми.

Схоже, разом з підвищеним індексом маси тіла пухкенькі жінки отримують надздібності передбачати потреби своїх партнерів (і задовольняти їх).

Чоловіки просто обожнюють пухкенькі щічки, м’які животики і боки, які можна обійняти, і не вколотися.

До того ж такі жінки набагато легше переносять вaгiтність, так як їх організм вже звик до додаткового ваги, і встиг до неї підлаштуватися.

Ось лише кілька причин, за якими чоловіки, які вступили в тісні стосунки з фігурними і пухкими дівчатами, виявляються мало не в 10 разів щасливіші за чоловіків, чиї обраниці відрізняються «класичної» стрункістю:

Читайте також: Їй протягом 5 років зраджував чоловік. У цей складний період вона одного разу зайшла в гості до бабусі

Такі жінки не набридають з проханнями записатися в спортзал і привести себе в форму.

Ці дівчата – не з тих, хто вічно сидить на дієтах, намагаючись зберегти стрункість фігури і гнучкість талії. А це значить, з нею ви можете піти в будь-яке кафе чи ресторан.

Їм завжди можна хоча б трохи підняти настрій за допомогою улюбленої шоколадки або тістечка.

Вони веселіші, і у них краще почуття гумору. До того ж, коли люди частіше сміються разом, їхні стосунки від цього стають лише здоровішими, а тривають довше.

Обнімашки. Адже, погодьтеся, пухку дівчину обіймати куди м’якше і приємніше – без винятків.

Вони частіше і смачніше готують, а як ми всі пам’ятаємо, шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок.

Вони люблять поїсти, а чоловіки люблять спільні сніданки, і обіди, і вечері.

Вони справжнісінькі милашки – у всіх сенсах цього слова.

У їхньому випадку чоловікам є, що любити.

Популярна культура чомусь навісила на фігуристих і пухких жінок і дівчат ярлик хворих або непривабливих, однак результати цього дослідження показують, що чоловіки, які одружуються з такии жінками, в кінцевому підсумку виявляються набагато щасливішим.

Джерело.

Позначки:

You cannot copy content of this page