Чоловіки за знаком Зодіаку, які чарівно залицяються і вишукано обходять даму до укладення шлюбу, а після весілля змінюються в гірший бік

Овен

Чоловік-Овен звик бути завойовником і переможцем. Саме тому він готовий зробити все, що завгодно, заради того, щоб завоювати жінку. Його можна назвати мисливцем, який не шкодує ніяких коштів, щоб зловити рідкісну птицю у свої сіті.

Не кожна жінка здатна витримати подібну облогу. Однак після весілля її чекає велике розчарування в коханому. Згодом чоловік-Овен втрачає всякий інтерес до дружини. А все тому що він домігся того, чого бажав.

Як жити далі зі своїм трофеєм, він не розуміє. Овну стає нудно, і він починає шукати нову мету, яку потрібно домагатися. Його дружина живе в постійній напрузі і намагається підтримати в чоловіка вогонь інтересу до себе, а це дуже не просто.

Водолій

Чоловік-Водолій, дуже неординарний, цікавий, товариський і креативний. Жінка, яка зважиться на стосунки з таким чоловіком, приречена на життя, повне сюрпризів і несподіванок.

Водолій занурюється в любов з головою і залицяється з повною віддачею. Йому нічого не варто замовити повітряну кулю, для того, щоб здивувати свою другу половину. Саме представник цього знаку Зодіаку мріє влаштувати цікаве і креативне весілля, яке залишиться в пам’яті у всіх гостей.

Однак після укладення шлюбу чоловік-Водолій починає відверто нудьгувати. Крім того, він не буде терпіти, якщо дружина вирішить обмежувати його свободу. Через купу рутини він почне поступово віддалятися від коханої і втрачати до неї інтерес. З цього моменту вже не він завойовує жінку, а жінки борються за його увагу.

Риби

Чоловік-Риби вміє дуже красиво залицятися. Він від природи справжній романтик, однак з початком сімейного життя пропадає і весь його романтизм.

Представник цього знаку Зодіаку дуже боїться брати на себе відповідальність за дружину і дітей. Він будь-якими шляхами намагатиметься уникнути необхідності приймати рішення і брати на себе будь-які обов’язки. Чоловік-Риби навряд чи стане справжнім добувачем в сім’ї, а залишить цей обов’язок дружині.