Чоловіки за знаком Зодіаку, які залишаються маминими синками на все життя

За статистикою, кожен четвертий шлюб розпадається, тому що жінка поєднує своє життя з незрілим, непідготовленим чоловіком, якого часто називають «маминим синком». І це досить точно відображає безвідповідальний характер, коли чоловік не може самостійно приймати рішення і не робить кроку без консультації з матір’ю.

За словами астрологів, майже серед усіх представників знаків Зодіаку є чоловіки, для яких усі рішення приймає мати. Однак для деяких знаків зодіаку ці риси характеру особливо яскраво виражені.

Рак

Це класичний «синок», який не може витримати жодного дня, не порадившись зі своєю коханою мамою.

Рак – справжня домогосподарка, яка в дитинстві допомагала матері по господарству, звикла до обіймів і поцілунків і не засинає, якщо мама не бажає йому добраніч. Навіть у дорослому віці така людина залишається всередині дитини, а мати дарує їй ідеал жінки та зірки життя.

Було б помилкою сказати, що такі чоловіки не пристосовані до життя. Вони чудові сім’янини, люблять свій будинок і обожнюють дітей. Вони нескладні і дитячі.

Правда, жінці, яка вирішить пов’язати своє життя з таким «маминим сином», доведеться змиритися з тим, що коханий буде її постійно повчати, приводячи в приклад свою матір. Батьки чоловіка часто з’являються вдома, регулюючи життя пари.

Риба

Риб не можна назвати класичними «маминими синками», але їх поведінка часто змушує жінок згадувати цю фразу. Для чоловіків цього знаку принцип жіночності набагато яскравіше виражений, ніж у інших.

З дитинства Риби були ніжними, чуйними і дуже вразливими, через що їхні матері тремтіли, як осикове листя. Такого маленького хлопчика постійно заспокоюють, йому поклоняються, і його найменші примхи задовольняються. Не дивно, що він росте природним егоїстом.

Чоловік, що представляє риб’ячий знак, вибирає дружину на основі зображення своєї матері. Йому потрібна сильна жінка, справжня «матуся», яка прийме його з усіма його слабкостями, вислухає, заспокоїть і порадить у важкі хвилини.

Чоловіки-Риби досить болісно реагують на появу дітей у родині, тому що не хочуть, щоб їх відсунули на другий план.

Діва

Чоловіки, народжені під цим знаком, – нудьгуючі прибиральниці, яким болить безлад і які пильно стежать за своїм зовнішнім виглядом.

Його мама з дитинства привчала прибирати будинок, мити посуд до блиску і не виходити з дому в брудному взутті. Така людина гідно проводить уроки своєї матері і тому створює проблеми своїм близьким.

Чоловік цього знаку не поспішає одружитися, адже перед цим він оглядає кохану під мікроскопом, і близькість з матір’ю стає справжнім випробуванням для молодої людини.

Але навіть після одруження він буде постійно звинувачувати дружину в неякісному прибиранні і наводити як приклад матір. Тільки жінка, яка перевершує свого чоловіка в педантичності і не реагує на його постійне нарікання, буде щаслива з цим «маминим сином».

Водолій

Водолій – найпримхливіша людина, яку ви коли-небудь зустрічали. З дитинства він росте в атмосфері, де все дозволено і ніхто не карається. Тому він твердо вірить, що оточуючі його люди існують лише для задоволення його потреб.

Він настільки звик до комфортного життя з матір’ю, що навіть після весілля часто їсть з нею і залишається на ніч.

Сам Водолій не буде купувати сорочку, не буде прасувати одяг і буде їсти холодну їжу, якщо його дружина не підігріє. Він просто не вийде зі своєї зони комфорту і навчиться піклуватися про себе.

Якщо дружина не виконує своїх обов’язків, він піде до матері. Єдиний спосіб впоратися з цим – жити якомога далі від матері свого чоловіка.