Чоловіки змінюються в обличчі, коли дізнаються, хто я або як щомісяця руйнуєтьмя моє oсoбисте життя

У тому, що чоловік, який виїхав заробляти гроші, це велика цінність для будь-якої жінки, і дружина повинна не тільки не зраджувати, а й, по можливості, молитися на такого, всі вже чули. Чоловік же гроші заробляє, якийсь такий у тебе емоційний голод, зараза? Які такі-потреби?

Деякі навіть порадили жінці, незадоволеній спілкуванням, і самій попрацювати на знос – можливо, тоді зрозуміє, що не треба зайвий раз нехтувати мужика. Ось, є у тебе мужик – цьому і радій. А уявімо ситуацію навпаки? Втім, мені і уявляти не треба – прислали тут одну темку:

«Мені 33, працюю вахтовим методом інженером на крайній півночі (робота в кабінеті) купила собі дві квартири біля моря і влітку здаю подобово, від них є прибуток, але не настільки щоб жити і не рахувати від зарплати до зарплати.

З радістю б кинула цю роботу і працювала б вдома, але так як місто-курорт, то тут немає роботи з моєї спеціальності і нафту не видобувають, а звільнитися і просто вдома сидіти теж не варіант. Мені як нормальній людині хочеться сім’ю і дітей, але як тільки чоловіки дізнаються, що я на місяць полечу на роботу і взагалі я вахтовичка змінюються в обличчі.

Тобто місяць я можу будувати відносини, але місяць який я на роботі вже ні, та особливо ніхто не чекає, вважають це не серйозним. На роботі познайомитися не варіант, у відділі моєму все одружені, а в цілому організація – іноземна, з ср.Азіі).

Виходить місяць вдома, а місяць на роботі – ні туди, ні сюди (Як мені бути і створити сім’ю при такому розкладі? Може треба звільнитися? Відразу роботу не зможу знайти вдома, так як її просто немає.»

Як видно з посту, чоловіки не дуже-то раді такій діловій дамі, яка добре заробляє. Ніхто не хоче чекати її з вахти з борщем і чистими шторами. Ніхто не хоче створювати з нею сім’ю, і, тим більше, зберігати їй вірність. Навіть ті самі ділові мужики, які так упахуються на роботі, що сил на емоційну блuзькість з дружиною не залишається. Ти диви, і цим не треба.

У чому ж справа? Адже всі ознаки доброї жінки в наявності. І забезпечена, і мужика свого фінансово підтримає, якщо що, і зраджувати не буде, якщо зараз від відносин у робочому колективі утримується. Регулярний cекс? Я вас благаю, це у більшості пар тільки перші п’ять років так. А потім деякі роками ним не займаються, а ви говорите місяць. Зате щоразу дружина як нова.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Побутове обслуговування? Ви мені тут всі вуха прожужжали про те, що пере машинка, посуд миє машинка, підлоги чистить пилосос.

Виходить, є ще дещо? Може бути, той самий емоційний голод? Тільки чоловік хоче, щоб дружина виникала з небуття тоді, коли він грюкне в долоні. А потім і зовсім зникала, не навантажуючи своїми проблемами.

Або як ще це пояснити?

Автор – Морена