Чому 27 квітня заборонено дивитись у дзеркало? І що ще ні в якому разі не можна робити в цей день

На цей день є безліч заборон. Не можна дивитися в дзеркало, щоб не накликати біду. Літнім людям це взагалі заборонено  це робити, бо існує повір’я, що в задзеркаллі вони можуть побачити свою смерть, яка за ними скоро прийде. Тому вдома треба завісити всі дзеркала, а маленькі загорнути в тканину.

Читайте також: Страсна п’ятниця – найпотужніший день цього тижня. Про що важливо пам’ятати в цей день?

Не можна сьогодні працювати з гострими предметами, а значить не можна колоти дрова, точити ножі, брати в руки зброю або гострі предмети. Якщо цю заборону проігнорувати, то це призведе до серйозного конфлікту або навіть війни. Джерело

Ще сьогодні часто проводять ритуали, щоб дитина не боялася, а полуночниця пішла з дому. Це роблять, якщо дитина боїться залишатися вдома одна, вночі плаче від страху. Її треба вмити святою водою, обтерти виворотом свого подолу і три рази прочитати «Отче наш». Потім на дитину надягають натільний хрест матері і не знімають його дев’ять днів.

Сьогодні також особливо шанували домашніх тварин і худобу. Тому сьогодні не можна їсти м’ясо. Їх можна замінити молочними продуктами.Не можна в Венедиктів день полювати, брати в руки зброю, колоти дрова і точити ножі – це до нещастя. Народжені 27 березня люблять зміни. Носити їм слід бурштин, топаз або тигрове око.