fbpx

– Чому квартира і машина записані на тебе. Відпиши на мене хоча б машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля! – заявив коханий через місяць після весілля. А ще через місяць і зовсім подав на розлучення

Іра і Кирило нещодавно одружилися. Ще до весілля її батьки зробили подарунок, подарувавши двокімнатну квартиру і машину, щоб їх донечка не знала бід і не тулилася в орендованому житлі.

Як часто буває після весілля, молодята починають притиратися характером і звичайно не обходиться без сварок. У момент чергової суперечки Кирило заявив Ірі:

– Чому квартира і машина записані на тебе. Відпиши на мене хоча б машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля!

Іра втратила дар мови, адже минуло лише кілька місяців після весілля, а підприємливий чоловік вже завбачливо почав качати права на майно, яке йому не належить.

Трохи віддихавшись Іра крикнула:

– Обійдешся!

І заплакав пішла.

Протягом місяця, Кирило, раз у раз заводив цю розмову. То машину на нього відпиши, то квартиру.

Іра нічого не могла зрозуміти, що відбувається. Адже недавно їх окрилювала любов, а тепер між ними стоїть майно.

Недовго думаючи, вона переписала все на своїх батьків, заявивши Кирилу:

– Немає у мене більше нічого, все тепер оформлено на батьків! Нам немає чого більше ділити!

Грюкнувши дверима, Кирило пішов. Повернувшись вже під ранок, став збирати речі. А через тиждень подав на розлучення.

Іра досі приголомшена. Їй не віриться в те, що відбувається. Що це було?! Специфічна любов?! Розрахунок?! Але ж до весілля Кирило не був в курсі про подарунок батьків!

You cannot copy content of this page