Чому мені про це ніхто не розказав раніше? 4 типи людей: людина-інтуїт

Інтуїти. Люди – генератори ідей. Погано сприймають як свою особисту матеріальність, так і матеріальність навколишнього світу. Проте вони інтуїтивно відчувають людей, події. Чудово передбачають майбутнє. Вони дивляться на інших, концентруючи свою увагу на чомусь невидимому, прихованому для чужого погляду.

Словом, те, на що інші просто дивляться, вони помічають. Часто сумніваються, особливо коли приймають певне рішення.

Це генератори і приборкувачі хаосу. Можуть не помічати безладу і створювати його самі. Їх часто звинувачують у невмінні працювати руками, у їх непрактичності, але їхня основна сфера діяльності — творити нові ідеї.

Можуть придумати ефективніший метод роботи, але самі не виконуватимуть цю роботу. Вони генерують ідеї, а втілювати мають інші. Для того, аби їхні ідеї не канули в Лету, їм потрібні люди-сенсорики. Вони допомагають втілити ідеї в життя. Про сенсориків – у попередній статті.

Для них потрібен час, щоб “прощупати” простір, людей. Спочатку занурюються в процеси, а потім розбираються. Цінністю є час.

Кожен типаж людей має свою маску. Тому не одразу можна розпізнати, хто є хто.

Про маски кожного з типажів читайте в наступній статті.

***

Часто ми говоримо фразу “Чому мені ніхто про це не розказав раніше?”. Вона завжди супроводжується інсайтом, овва-ефектом. І після цього життя вже не є таким, яким було раніше.

Публікуємо серію розмов з психологом Антоніною Агіловою про теми, які можуть змінити розуміння, ставлення і життя в цілому.

Попередню розмову можна прочитати тут⇓.

Автор – Антоніна Агілова, психолог. Ексклюзивно для Оsoblyva.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.