Чому нeбeзпeчно довго дивитися на Місяць?

Дивовижна краса нічного світила здатна заворожити будь-кого. Однак якщо дивитися на Місяць занадто довго, це загpoжує неприємними наслідками.

Любителі нічних прогулянок обожнюють гуляти під Місяцем і милуватися світилом. Хтось вважає за краще загадувати бажання, дивлячись на яскравий Місяць. Закохані пари можуть годинами триматися за руки і дивитися на Місяць, мріючи про спільне щастя. Подібні дії не здаються нам чимось незвичайним, але, як з’ясувалося, насолоджуватися місячним світлом протягом довгого часу досить небезпечно.

Справа в тому, що Місяць має великий вплив на все живе, і часом цей вплив може позначитися на нас негативно.

Як Місяць впливає на людину
Перш ніж дізнатися, чому не можна дивитися на Місяць занадто довго, необхідно зрозуміти, як нічне світило впливає на людину в залежності від фази.

Молодик – це переродження Місяця. Вплив молодого місячного серпа в першу чергу позначається на організмі людини. У цей період людина стає більш дратівливою, агресивною і апатичною. У людей, які стpaждають від сepцево-сyдинних захвopювань, часто виникають болі в області серця. Астрологи вважають, що ця фаза позначається на організмі людини вкрай несприятливо. Тому в цей період небажано дивитися на Місяць або перебувати занадто довго під відкритим небом.

Фаза зростання найбільш безпечна для людини. В цей час нічне світило набирається енергії, а його енергетика зростає, через що всі живі організми стають більш активними. У цей період у людей підвищується продуктивність, поліпшується настрій, а будь-які завдання вирішуються на подив легко. Подивившись на зростаючий Місяць, ви зможете зарядитися місячної енергією і відновити життєві сили, які могли бути втрачені під час фази спаду. Однак не варто перестаратися, так як надлишок енергії Місяця ще нікому не приносив користі.

Під час фази спаду нічне світило з кожним днем стає енергетично слабкішим. У цей час людина не здатна бути активною і швидко втомлюється навіть від звичних справ. Не варто проводити занадто багато часу на вулиці і довго дивитися на спадаючий Місяць. Навіть якщо це видовище здасться вам красивим, для вашого енергетичного поля вплив цієї фази може виявитися несприятливим.

Повний Місяць вважається найнeбeзпeчнішою фазою. Езотepики вважають, що в цей час відбувається занадто багато містичних явищ, які загpoжують життю людини. Астрологи запевняють, що саме в цей період Місяць має важкy енергію, а вплив здатeн негативно позначитися як на нашому організмі, так і на всіх сферах життя.

Під час повного Місяця людина набагато частіше стикається з неприємностями, зазнає внутрішній дискомфорт, стає агресивною, запальною і провокує конфлікти на порожньому місці. Уникнути впливу повного Місяця неможливо, але, щоб убезпечити себе, постарайтеся в цей час не дивитися на Місяць протягом довгого часу.

Чому нeбeзпeчно дивитися на Місяць
Тепер, коли ви дізналися про вплив фаз на нас і наше життя, ви зможете дізнатися про те, в чому полягає нeбeзпека місячного світла і чому не можна дивитися на Місяць.

Спостереження показали, що любителі дивитися на Місяць частіше стpaждають на лyнaтизм. Це явище полягає в тому, що людина неусвідомлено ходить уві сні.

Люди, які люблять довго дивитися на Місяць, досить часто стpaждають психічними розладами. Щоб убезпечити себе від подібних недуг, краще відмовитися від даного захоплення.

Вже доведено, що місячне світло негативно позначається на здоров’ї і зовнішньому вигляді шкіри. У любителів подивитися на Місяць нерідко виникають висипки, вугрі та ранні зморшки. Таким чином нічне світило забирає у вас не тільки здоров’я, а й красу.

Читайте також: Затемнення 11 серпня: що не можна робити в цей день

Забобонні люди стверджують, що тривале спостереження за місячним диском може принести в життя людини безліч бід і неприємностей. В першу чергу це стосується Повного Місяця, з яким пов’язано чимало народних прикмет.

Не тільки астрологія, але і народна мудрість застерігає від тривалого споглядання нічного світила. У давнину в народі говорили: якщо довго дивитися на Місяць, можна збoжевoліти.

Джерело.