Чому жінки йдуть від чоловіків, яких кохають

Кохання – це любов? і у неї немає чіткого визначення, як немає і кордонів, перешкод чи заборон. Кохання не вимагає зусиль. Над тим, щоб стосунки склалися, безумовно потрібно працювати, але кохання – немов танець, легкий і граціозний. На жаль, стосунки часто закінчуються і все задаються питанням: Що ж сталося?

Ось 6 причин, через які жінки йдуть від чоловіків, яких люблять:

Вони відчувають себе самотніми
Жінці дуже важливо відчувати свою значимість в житті чоловіка. Якщо він не може її підтримати – немає ніякого сенсу продовжувати ці стосунки. Для жінки її чоловік стає її світом, її всесвітом. Якщо ти перебуваєш у стосунках з людиною, який емоційно ніби не з тобою – почуття самотності не уникнути і така тиша починає зводити з розуму. Коли жінка бачить, що її кохання і увага залишаються без відповіді, вона відразу ж розуміє, що в цих відносинах немає ніякого сенсу.

Вони відчувають, що їх не визнають
Жінкам дуже важливо, щоб їх слухали. Їм потрібно щоб їх розуміли, поважали і підтримували. Якщо жінка ділиться чимось зі своїм чоловіком – вона хоче відчути зв’язок між ними. Жінки люблять прості вчинки, які підтверджують їхнє кохання чоловіків. Якщо жінка відчує, що її стали сприймати як належне, вона відразу ж піде від такого чоловіка.

Вони більше не відчувають себе бажаними
У чоловіків все просто: якщо вони хочуть ceкcа – вони приходять в готовність. У жінок все по-іншому, їм потрібна близькість, пpeлюдія і відчуття того, як сильно їх бажають. Рутина може погyбити будь-які відносини, адже жінки люблять спонтанність і романтику.Коли жінка розуміє, що її чоловік більше її не хоче і більше не змушує її почувати себе особливою (як в ліжку, так і поза ним), вона розірве такі стосунки і буде рухатися далі.

У них в житті наступають різкі зміни
Середній вік всі сприймають по-різному. Жінкам не потрібні нові спортивні машини або модний одяг. Замість цього, вони хочуть відчувати себе привабливими і бути впевненими в тому, що їх бажають. З настанням менoпayзи то, що раніше можна було терпіти, ставати нестерпним. Життя жінки змінюється: діти їдуть на навчання, батькам потрібна допомога або виникають проблеми з фінансами.

Жінки, які подолали paк або іншу хворобу, починають нове життя, в якому більше немає місця їх чоловікам. Жінці потрібно бути впевненою в тому, що такі життєві зміни її чоловік зустріне з гідністю. Якщо ж вона не буде відчувати ніякої підтримки, вона позбутися такого чоловіка.

Їм не подобаються передбачувані чоловіки
Чоловіки звикають до комфорту. З віком їх перестає цікавити все, що не пов’язане з ними. Саме з цієї причини, багато чоловіків відчувають кризу середнього віку. Жінкам же подобається непередбачуваність. Їм потрібно розуміти, що вони щось значать в житті свого чоловіка. Для цього не потрібні широкі жести, іноді досить і маленьких деталей, наприклад милої записки, залишеної для неї, щоб вона розуміла, що її цінують. З настанням середнього віку, ваші стосунки можуть стати нудними так як ви вже звикли один до одного.

Вони більше не відчувають свого чоловіка поруч
Жінки можуть змиритися із усім, але явно не з чоловіком, який більше любить гуляти, ніж проводити час з нею. У сучасному світі фeмінізму жінці не потрібен чоловік, який буде дбати про неї. Їй потрібен чоловік, який буде знаходитися поряд і цінувати її присутність у своєму житті.

Якщо ж чоловік проводить більшу частину свого часу де завгодно, але не поруч з нею – їх відносини довго не триватимуть. На це може піти якийсь час, але чим довше жінка буде тягнути з розставанням – тим гірше для неї. Якщо вона бачить, що чоловік думками перебувати десь в іншому місці, вона розуміє, що відносинам кінець.

У сучасному світі, жінкам не потрібен чоловік сам по собі. Їм потрібен чоловік, з яким вони могли б розділити своє життя. Якщо з стосунків пропало кохання, визнання, духовний зв’язок і мотивація – жінка, скоріше, вважатиме за краще залишитися одній. Жінки працюють з таким же запалом, як і чоловіки. Чоловіки, які не зможуть мотивувати свою жінку, нікому не потрібні.

Джерело.