fbpx
Гороскоп,  Стосунки

Чому зраджують чоловіки: причини для кожного зі знаків Зодіаку

Астрологи запевняють, що зірки впливають на всі життєві сфери людини і в тому числі на її особисте життя. Що змушує чоловіків різних знаків Зодіаку зраджувати своїм половинкам.

Овен
Зраджують Овни з «спортивного інтересу». Представникам цього знака потрібно весь час досягати нових висот. І змусити піти на ліво його може інстинкт мисливця. При чому чим важче «здобич», тим йому цікавіше. Щоб уникнути зрад, не давайте вашому Овна розслабитися, змушуючи завойовувати вас знову і знову.

Телець
Тельці менш за інших знаків Зодіаку схильні до зради. Для них ceкс і кохання є синонімами, тому вони створюють міцні сім’ї з коханою жінкою, до ніг якої вони готові покласти весь світ. Якщо Телець зрадив, значить в родині серйозні проблеми. Подумайте, що могло спонукати зразкового сім’янина на зраду.

Близнюк
Близнюки ненавидять нудьгу і одноманітність, і обожнюють спілкування і флірт, тому причиною зради може стати просто бажання розважитися. При цьому чоловік-Близнюк не бачить в своїй поведінці нічого поганого і часто не замислюється про наслідки. Також зрада може стати для Близнюків способом самоствердження, якщо ви обмежили його самолюбство.

Рак
Затягнути Рака під вінець справа не з легких. В юності у них трапляється безліч швидкоплинних романів, а одружуються вони вже після 30. При цьому висувають цілий список вимог до законної дружини, будь-яке порушення яких загрожує прогулянкою наліво, в якій він буде звинувачувати саме свою другу половинку.

Лев
Леви завжди знаходяться в центрі уваги дам, але при цьому зраджують дуже рідко. Основною причиною стає ображене самолюбство. Якщо дружина не здатна оцінити його численних переваг, Лев знайде ту, яка буде невтомно говорити йому який він прекрасний. Тому під час сварок намагайтеся підбирати слова.

Діва
Чоловік-Діва шукає в дружині друга і однодумця, у стосунках прагне до гармонії, зраджує дуже рідко. Спровокувати Діву на зраду може обман з боку дружини, відсутність взаєморозуміння в сім’ї. Тому не варто замовчувати проблеми, намагайтеся побільше розмовляти і не створювати напруги в стосунках.

Терези
Терези цінують стабільність у стосунках, хоча і не проти флірту на стороні. У супутниці вибирають спокійних і врівноважених дівчат. Причиною зради з боку Терезів, можуть стати занадто бурхливі з’ясування стосунків і скандали в сім’ї. В такому випадку вони постараються знайти собі «тиху гавань», в якій зможуть відновлювати сили.

Скорпіон
Незважаючи на те, що Скорпіони славляться як найceксyaльніші чоловіки Зодіаку, зраджують вони не так вже й часто. Причиною зради можуть стати ревнощі, навіть нічим не обґрунтовані, а також наявність часом надуманих Скорпіоном проблем. Кращим засобом від адюльтеру у стосунках стане тісний емоційний зв’язок.

Стрілець
Стрільці дуже легко закохуються, їм потрібна зміна емоцій і нові враження. Вони весь час знаходяться в пошуку свого ідеалу. Тому щиро захоплюються новою жінкою, впевнені в тому, що це і є справжнє почуття. Зраджувати припиняють лише в тому випадку, коли дійсно закохуються і готові прийняти жінку з усіма її недоліками.

Козеріг
Козероги зраджують вкрай рідко так як не бачать в цьому сенсу. Вони націлені на створення гармонійного союзу, який забезпечує їм міцний тил і дає можливість досягати кар’єрних висот. До зради може підштовхнути недостатня емоційна віддача з боку жінки, прояви недовіри і ревнощів. В такому випадку Козеріг буде розцінювати похід на ліво, як терапію для зняття стресу.

Читайте також: Стрижка по знаку Зодіаку: яка зачіска зробить вас значно молодшою і щасливішою

Водолій
Водолії волелюбні і незалежні. Якщо жінка буде тиснути на нього, пиляти і пред’являти вимоги, це спонукає його на зраду. Також їх дратує в дамі серця надмірна зацикленість на побутових питаннях, занадто серйозне ставлення до життя і нездатність на спонтанні вчинки.

Риби
Для Риб найголовніше в стосунках з жінкою – це духовна єдність. Його супутниця повинна бути однодумницею, хорошим співрозмовником і мудрою подругою, яка здатна уважно вислухати і дати слушну пораду. Якщо чоловік не може отримати все це від своєї супутниці, не виключені зради. Крім того, Риби не виносять скандалів і бурхливих проявів емоцій.

Джерело.

You cannot copy content of this page