fbpx

Чому зустрічатися з колишнім чоловіком твоєї подруги не тільки можна, а й потрібно

Розпочати бурхливий роман з колишнім чоловіком твоєї подруги – справжнє випробування. Після розсекречення ваших стосунків ти будеш чути багато «приємних» речей в свою адресу. І не тільки від подруги і ваших спільних друзів. Суспільством така форма стосунків в принципі не заохочується. Але кому яке діло до дурних умовностей і стереотипів, коли мова йде про кохання?

Потрапивши в таку історію, дівчата спочатку відмовчуються, потім починають потроху розкривати свої стосунки і почуття, але частіше це роблять пошепки в Мережі, де анонімно кидають запити: як же діяти в такій ситуації, як пояснити подрузі і всьому світу свій мотив і поведінку? І в 99% випадків замість розуміння і слушних порад отримують лише стусани і приниження в свою адресу.

Мовляв, ти сама заварила цю кашу, тепер розсьорбуй. І кожен перший пише, що ніколи б в житті не пробачив таку підлу подругу і так далі. Але все це чудово писати і говорити тоді, коли сам жодного разу не потрапляв в подібні життєві обставини. Ось тільки хто знає, що чекає нас попереду? Але засуджувати завжди простіше, чи не так?

Ситуація сама по собі делікатна і не зовсім стандартна. Але виходити з неї треба. І бажано, щоб обійшлося без жepтв. Не можна сказати, що саме в цьому випадку буде найважчим: порозумітися з подругою або ж зберегти ваших спільних друзів. На самому початку буде важко все. Якщо немає бажання долати труднощі, є варіант порвати всі відносини з подругою, а також із спільними друзями і почати нове життя.

Але в цьому випадку ніхто не гарантує, що хтось із твого минулого житті не почне вставляти палиці в колеса. Такі варіанти подій також не виключені. І в будь-якому випадку, з подругою доведеться порозумітися. Навіть якщо ти прийняла рішення розірвати ваші дружні стосунки, постарайся гідно вийти з них. Не треба влаштовувати істерики і на підвищених тонах щось намагатися пояснити подрузям.Уяви, що ти опинилася на її місці. Тобі було б приємно, що вона почала зустрічатися з твоїм екс?

Навіть якщо вони погано розлучилися або, навпаки, добре. Або ж якщо вона була ініціатором розриву. Спільні роки все одно не викреслити. Тому спробуй м’яко і спокійно поговорити з нею і обговорити всі питання, що цікавлять і гострі моменти. Якщо після цієї розмови ви обидві не вб’єте одна одну, а розійдетеся на добрій ноті, тобі більше нічого боятися в цьому житті. Один з найскладніших іспитів ти вже здала.

Якщо ж ти не хочеш втрачати подругу і вирішила всіма способами зберегти вашу дружбу, ця ситуація стане відмінною перевіркою на міцність. Якщо ти дійсно важлива твоїй подрузі, вона пробачить і прийме твій роман. Якщо ні, радуйся: це не справжня дружба, так що ти можеш спокійно прощатися з екс-подругою і більше не втрачати час на такі відносини.

Чим же хороший роман з колишнім чоловіком подруги?

Без сюрпризів

Ти не повіриш, але тут одні плюси. Почнемо з того, що ти все про нього знаєш. І не тільки його позитивні сторони, але і косяки. Подруга ж ділилася з тобою найпотаємнішим і бідкалася, коли в їхніх стосунках були кризи. І ти навіть приблизно розумієш, як варто виходити з цих проблем, і як поведе себе чоловік. Так що для тебе тут не буде ніяких сюрпризів, які трапляються з новим незнайомим партнером.

Все серйозно

Колишній чоловік твоєї подруги не дурень (а інакше ти б його не вибрала), тому він прекрасно розуміє, що ваш роман не буде зустрінутий бурхливими оваціями і повітряними кулями. Тому, здійснюючи подібний крок, він повинен віддавати собі звіт в тому, що у вас все буде серйозно. Просто заради інтрижки або сeксу ніхто не буде ризикувати своєю репутацією і друзями. Так що ви відразу знаєте: ваш роман – НЕ швидкоплинне захоплення.

Друзі

І тут теж плюс: у вас з ним спільні друзі. Вам не потрібно знайомитися з компаніями один одного, намагатися їм сподобатися і знайти спільну мову. Ви всi давно один одного знаєте. Але, зрозуміло, можливий і інший варіант. Друзі не приймуть вашу пару. Вони можуть розділитися в думках, зайняти різні позиції або ж просто зробити вас ізгоями. Тут, звичайно, варто дивитися за обставинами. Якщо вашу пару чекатиме останній варіант, доведеться рвати всі відносини.

Читайте також: Які види зради бувають і чия стpaшніша – чоловіка чи жінки?

Для себе

Трохи егоїстично, але цей роман вселить у тебе впевненість. Тому що в даному випадку ти ставиш свої інтереси на чільне місце. Ти не думаєш ні про кого, крім себе. Ти робиш так, щоб тобі стало добре. А чому б і ні? Життя занадто коротке, щоб витрачати його на негатив і переживання. Якщо з колишнім чоловіком твоєї подруги ти знаходиш щастя і летиш на сьоме небо, то чому ти повинна відмовляти собі в цьому задоволенні через чиїхось стереотипів і думок?

You cannot copy content of this page